Megaproměna Ewy Farné: Znovu patnáct, píšou jí lidé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Megaproměna Ewy Farné: Znovu patnáct, píšou jí lidé

Český slavík 2023: Ewa Farna
Český slavík 2023: Ewa Farna (Blesk:foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl Foto CNC: Marek Pátek, Martin Hykl, Pavel Machan)

Takhle si ji pamatujeme v jejích začátcích! Zpěvačka Ewa Farna (30) překvapila své fanoušky razantním střihem, který nosila hlavně v dobách své teenage éry. 

Bylo jí patnáct, když po hitu Měls mě vůbec rád poprvé změnila image a stala se rebelkou. Ztmavila vlasy, šmikla ofinu a začala nosit tmavší oblečení. Více rockovou éru rozjela i díky hitu Jaký to je, který Ewa nazpívala k seriálu Ošklivka Katka. To se bavíme o roce 2008. Od té doby ušla Ewa kus cesty, a ještě několikrát prošla spoustou proměn, a to jak v rámci vzhledu, tak i hudebních počinů.

Ewa Farna při vystoupení na Majálesu v Brně

Video se připravuje ...

Pro mnohé tak bylo velmi nostalgické, když se nyní Ewa na sociálních sítích představila s ofinou, která před šestnácti lety dominovala její rockové éře. „Tak tohle vám tak sluší! Pořád vypadáte jako ta malá Ewa. To snad není možný, vy vůbec nestárnete,“ cituje jednu z fanynek server eXtra.cz. „Znovu patnáct,“ myslí si sledující Jana.

Ačkoli ji nyní lidé zasypávají komplimenty, ne vždy tomu tak bylo. Protože před očima všech rostla nejen jako umělkyně, ale i jako žena, někteří měli potřebu každou zdánlivou chybku kritizovat. Ewa se naštěstí postupem času naučila přijmout samu sebe a nenávistné komentáře nevnímat.

Zlatá slavice Ewa Farna: Co bylo zásadní pro její vítězství?

Video se připravuje ...

„Já jsem řešila, proč jsem pro lidi objekt a že mám jinou postavu než z časopisů a neměla bych tak vypadat. Než jsem to zpracovala, tak to byl dlouhý proces, který jsem musela projít s psychologem,“ prozradila nedávno v rozhovoru u Čestmíra Strakatého (38).Přečtěte si
Jarmil Peléšek
9. 6. 2024 • 15:42

tuhle tlustokozku jsem nikdy neposlouchal

honza burget
9. 6. 2024 • 06:22

když ji bylo 15 byla pastvou pro ůchyly. ted je jak bagr

Chocho Loušek
8. 6. 2024 • 20:20

Ne! Vypadá na dvanáct. Alpinisti !

ELLA Průšová
8. 6. 2024 • 20:11

Ona je na lidi hodně ošklivá a nepříjemná, od mala byla nucena naučit se zpívat, to se nepovedlo a být vele důležitá, to se povedlo!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.