Dagmar Havlová: UMŘEL JEJÍ exMILENEC | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Dagmar Havlová: UMŘEL JEJÍ exMILENEC

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (reprofoto FTV Prima)

V 77 letech zemřel Jiří Ostrý, známý pomocný režisér řady československých bijáků a muž, který svého času zamotal hlavu i Dagmar Havlové (71)! Ta se dokonce chlubila, že vychovává jeho dceru, kterou brala jako svou vlastní...

O vztahu Ostrého a někdejší první dámy, který se rozhořel v polovině osmdesátých let, promluvila režisérova manželka, baletka Jana Ostrá, v knize, která o Havlové vyšla před několika lety. Podle Ostrého ženy se její manžel s populární herečkou seznámil na natáčení Chobotniček z II. patra a oba poté začali pálit mosty.

„Můj muž s ní chodil, ale zůstával ještě téměř dva roky mým manželem,“ řekla Jana Ostrá autorům nové knihy nesoucí název Dagmar Havlová. „Lituji zničených let, rozpadu naší rodiny a následků na mém a dceřině zdraví. Vadí mi, že i vnoučata to mají složitější. Babička a dědeček mají být přeci spolu, ne?,“ dodala Ostrá.

Unikátní otevřená zpověď Dagmar Havlové při příležitosti jejího životního jubilea:

Video se připravuje ...

Nevzal si ji!

Jiří Ostrý se sice s Dášou několikrát rozešel, ale vždy si ho získala zpět. Nakonec si ji ale stejně nevzal, i když nepochopitelně svědčila u rozvodového soudu proti Ostré. Šlo o svěření péče dcery Lucky do rukou otce. Havlová, tehdy ještě Veškrnová, také o partnerově dceři hovořila v dobových interview.

„Mám v opatrování už rok ještě jednu dceru. Je jí sice šestnáct let, ale starosti s její výchovou mám taky,“ uváděla tehdy herečka. Vztah Ostrého s Havlovou trval od roku 1985 do roku 1988, později herečka navázala vztah s Václavem Havlem (†75) a po jeho boku se stala první dámou.

Hvězdné Inkognito: Před kamerami to rozjela Bohdalová s Havlovou!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.