Zoufalá Bočanová: Boj o život dcery Márinky (22) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Zoufalá Bočanová: Boj o život dcery Márinky (22)

Mahulena má o Márinku veliký strach.
Mahulena má o Márinku veliký strach. (Facebook)

Autistická dcera Mahuleny Bočanové (57) trpí zvláštním problémem, který její maminku děsí k smrti. Když dostane Marina (22) záchvat smíchu, tak se dusí! Herečka už ji dvakrát oživovala, když přestala dýchat a zmodrala. Zoufalá máma se s děsivým problémem svěřila na sociálních sítích.

„Prosím, co dělat, když se člověk začne ze záchvatu smíchu dusit? Nic nemá v ústech, jen prostě regulérně se mu něco v krku sekne, že se nemůže nadechnout! Máte někdo zkušenost?“ ptá se Mahulena. Okamžitě se jí dostalo několik užitečných rad – ať už zkusit problém prodýchat, nebo se předklonit a hlavu mít pod úrovní pasu.

Mahulena Bočanová poprvé o vztahu s podnikatelem: Poslal fotku a zamilovala se!

Video se připravuje ...

Bohužel se ale našly i velmi nejapné komentáře, které Bočanovou jako matku rozhodně nepotěšily. „Miláčci moji, děkuji za vaše vtipné komenty, ale mně už se takhle dvakrát až do modra dusilo dítě a není to fakt nic moc,“ tvrdí herečka. I když se o dceru úzkostlivě stará a řadě nečekaných situací už umí předcházet, dušení ji zaskočilo.

Strčit hlavu do mrazáku

S velmi zajímavou radou přišla Rozálie Víznerová (49), dcera herce Oldřicha Víznera (77). „Já to mívám kvůli astmatu. Pokud nemám Ventolin, strčím hlavu do mrazáku a pomalu dýchat, zklidnit dech. Opravdu zkus ten mrazák, fakt to pomáhá! Jednou jsem se málem udusila ze smíchu a mrazák mě zachránil,“ upozorňuje Rozálie. „No, uvidím, co na to řekne...“ obává se Mahulena reakce své dcery. „Autisté jsou jako zebry, jsou jich statisíce a každý je úplně jiný. Recept na šťastný život s autistou neexistuje. Každý vyžaduje individuální přístup,“ vysvětluje herečka.

Mahulena Bočanová (54) vytáhla fotky z Playboye: Sexy poklad z antikvariátu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Pechová
16. 6. 2024 • 14:28

Syn se mi takto dusil při pláči. Plakal a mezi tím se nenadchl.pak začal modrá.Neurologie byla v pořádku. Na řadu lékaře pomohla studená voda do obličeje. Musí být u toho v předklonu. Tímto ,,šokem,,se vždy nadech a pak jsem ho ještě chvíli otirala studeným mokrým ručníkem. U nás to vždy pomohlo.přeji mnoho zdraví a ať se to brzo spraví. Je to opravdu dýcháním

Jana Pechová
16. 6. 2024 • 14:26

Syn se mi takto dusil při pláči. Plakal a mezi tím se nenadchl.pak začal modrá.Neurologie byla v pořádku. Na řadu lékaře pomohla studená voda do obličeje. Musí být u toho v předklonu. Tímto ,,šokem,,se vždy nadech a pak jsem ho ještě chvíli otirala studeným mokrým ručníkem. U nás to vždy pomohlo.přeji mnoho zdraví a ať se to brzo spraví. Je to opravdu dýcháním

ginkognito
16. 6. 2024 • 13:32

Zase ten boj. To jako mlátí tu dceru? Nechte už těchto sraček.

Hana Medová
16. 6. 2024 • 09:32

Můj syn to dělal také ani lékař nepomohl i ležel s tím v nemocnici a nic se nevyšetřilo až to přešlo samo.bylo to hrozný,tak vím ocem paní mluví,

rydlo
15. 6. 2024 • 20:21

Právě proto, že děti mám, vím o čem píšu a s tím volem mě nemusíte soudit podle sebe. A kdo je větší vůl, to se pozná z vašich příspěvků v různých diskuzích, kde napadáte každého, kdo má jiný názor, než vy! A nepotykali jsme si!! Vypadá to, že ve své rodině jste páté kolo u vozu, tak si to kompenzujete negativními reakcemi na ostatní diskutující a asi si připadáte hrooozně chytrý! A příště si svůj příspěvek po sobě přečtěte.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.