Slováčková v koncích: Bočanová už nevydržela mlčet | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Slováčková v koncích: Bočanová už nevydržela mlčet

Anička Slováčková se svěřila s těžkými myšlenkami na instagramu.
Anička Slováčková se svěřila s těžkými myšlenkami na instagramu. (Instagram)

Herečka a zpěvačka Anička Slováčková (28) se už podruhé pere s rakovinou. Tentokrát zákeřná nemoc zaútočila na Aniččiny plíce a i přesto, že se herečka snaží myslet pozitivně, i ona má dny, kdy ji přepadne depresivní nálada.

Slováčková je ohledně své nemoci celkem sdílná a na svých sociálních sítích často zveřejňuje, jak se zrovna cítí. Momentálně na jindy usměvavou zpěvačku padla depresivní nálada. Nedávno přidala na svůj profil video, ve kterém se postupně přehrávají situaci typické pro třicetiletou ženu – těhotenství, stavba domu, svatba a podobně. Poté následuje střih a záběr na Aničku, která leží v posteli se svou fenkou, hraje videohry a u toho si pochutnává na sladkých tyčinkách. K tomu přidala komentář „Já pět minut po dalším vyhoření“. Chtěla tím nejspíš naznačit, že ve svém věku by si přála řešit tyto obyčejně krásné události, ale osud ji do cesty bohužel místo toho přihrál krutý boj s rakovinou.

Anička Slováčková o zásnubách: Požádám ho o ruku sama!

Video se připravuje ...

Její sledující ji ale nenechali na holičkách a okamžitě herečku zahrnuli vlnou lásky a podpory. Asi nejkrásnější komentář přidala její kolegyně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, Mahulena Bočanová (57). „Největší bohatství beruško moje je klid na duši a nebýt ko*ot. Těším se, až budeš zase brzy úplně v pohodě! Pusinu Tobě i čoklíkovi," napsala herečka, která má k Aničce očividně velmi blízko. Slováčkovou však mimo jiné povzbudili i její věrní fanoušci. „Nebojte se Aničko, Pán Bůh vám všechny ty "ztracené" roky vynahradí," stojí v komentáři od fanynky. „Za pár let se někteří zase budou rozvádět, domy prodávat a vy budete třeba zrovna ta nejšťastnější na světě! Držte se!!!,“ přidala se další.

Patrasová a Slováček v Blesku: Kvůli Aničce se vyhýbáme lidem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
29. 4. 2024 • 20:06

Ona se pere s rakovinou! Člověk, který má rakovinu, se chová úplně jinak!

Silvia Blahovská
23. 4. 2024 • 15:22

Uživatel_5827793
23. 4. 2024 • 14:18

Amerlok1 , bože vy jste vůl

amerlock
23. 4. 2024 • 10:04

Kde sehnala Anče ty poklice co používá místo brýlí? Potřebuji něco podobného na zakrytí hrnce s vývarem

caribika
23. 4. 2024 • 06:39

Ona sa do bulváru necpe, to ju cpú novinári, aby mali o čom písať, tomu verte. Sledujú jej sociálne siete a vyberajú fotky a jej slová, aby Blesk zostal navždy bulvárom a ničím lepším.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.