Bella Hadidová v Cannes: Hleďte na má prsa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Bella Hadidová v Cannes: Hleďte na má prsa!

Bella se toho nebojí, ukázala bradavky
Bella se toho nebojí, ukázala bradavky (Foto ČTK/AP, Instagram)

Na francouzské Riviéře paří sluníčko a doslova to vyzývá obléknout se lehce. A zcela v souladu s počasím se oblékla i americká supermodelka Bella Hadidová (27)!

Na červený koberec 77. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes před promítáním snímku The Apprentice o podnikatelském vzestupu Donalda Trumpa dorazila v průsvitných béžových midišatech z návrhářského domu Saint Laurent a fotoaparáty se jí nemohly nabažit! Rošťanda Bella stud prostě nemá, nevzala si totiž podprsenku, a tak se zpod šatů na všechny kolem smály její bradavky!

Scéna se znásilněním Ivany!

Jednoznačně nejdiskutovanějším momentem nového filmu je scéna, v níž Donald znásilňuje svou českou ženu Ivanu (†73)! To se mělo stát v roce 1989, kdy už měli nakročeno k rozvodu. „Dílo těchto rádoby umělců je totální odpad,“ nechala se slyšet mluvčí miliardáře, jenž hodlá letos usilovat o návrat do Bílého domu. Trumpův tábor filmařům hned pohrozil žalobou! Ivana Trumpová o znásilnění v 90. letech několikrát mluvila, později ale vše zmírnila slovy, že se cítila manželem zneuctěna, ale ne vyloženě znásilněná...

Bella Hadid změnila image

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.