Uzdravená topmodelka Bella Hadidová: Už si troufá do sedla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Uzdravená topmodelka Bella Hadidová: Už si troufá do sedla!

Koně miluje.
Koně miluje. (Foto Instagram, Profimedia.cz)

Je to jen pár týdnů, co topmodelka Bella Hadidová (26) světu oznámila, že může ukončit svou pětiměsíční zdravotní dovolenou a vrátit se plnohodnotně k práci a do života.

A nové fotky dokazují, že je zpět v někdejší formě! Rajtuje už zase koně a skáče s nimi na parkurovém kolbišti přes překážky! Bella se během pauzy potřebovala vykřesat ze závislosti na alkoholu a také popasovat s další atakou zákeřné lymské boreliózy, se kterou se potýká už 11 let. Teď je, jak se zdá, znovu zdravá a při síle.

Na nahou Bellu Hadid nastříkali šaty přímo při zahájení pařížské módní přehlídky

Video se připravuje ...

Na koních jezdí Bella odmalička a miluje je tolik, že dokonce snila o účasti na olympiádě! Za tohle hobby vděčí mamince Yolandě (59). „Fakt, že moje máma věděla o koních všechno, mě v mé vášni opravdu posunul dopředu,“ prozradila jedna z nejžádanějších modelek současnosti. S maminkou Bella sdílí i onu nevyzpytatelnou boreliózu...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.