Hvězda Zlaté labutě Krausová: Proč se nevídá se strejdou Vaculíkem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Hvězda Zlaté labutě Krausová: Proč se nevídá se strejdou Vaculíkem

Šárka Krausová s kolegyněmi ze seriálu Zlatá labuť.
Šárka Krausová s kolegyněmi ze seriálu Zlatá labuť. (Foto TV Nova)

„Já jsem si ji opravdu strašně moc oblíbila a hodně se mi po ní stýská," přiznala Šárka Krausová (37) slzy ohledně konce role Toni v seriálu Zlatá labuť. A jak se vůbec má její slavný strýc Lukáš Vaculík (61)?

S Lukášem Vaculíkem se Šárka Krausová vidí tzv. jednou za uherský rok!  Naposledy prý na začátku roku. „My se na Vánoce vidíme v lednu, protože v prosinci je to vždy takový zmatek, takže v lednu jsme byli na takové rodinné sešlosti," přiznala hvězda Zlaté Labutě na webu eXtra.cz. A jak vlastně známý strýc okomentoval její rozhodnutí stát se také herečkou?

Einstein: Šárka Vaculíková jako expertka na počítače a rozbíjení lahví

Video se připravuje ...

„Pamatuju si, že se se mnou Lukáš sešel a vyptával se, co mě na herectví láká. Asi chtěl zjistit, jestli je můj zájem opravdový. Už si ani nepamatuji, co jsem odpověděla, ale vím, že to bylo příjemné povídání a že jsem byla šťastná, že mi nic nerozmlouval a neodrazoval mě. Asi jsem ho přesvědčila, že to myslím upřímně a vážně. Nevím," zavzpomínala herečka v rozhovoru pro Pragmoon.cz.

Neteř Lukáše Vaculíka Šárka o sexu před kamerou: Mám štěstí na herecké partnery!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.