Odchod Boučka od manželky? Jen 5 měsíců po narození dcery | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Odchod Boučka od manželky? Jen 5 měsíců po narození dcery

Libor Bouček přiznal odloučení s manželkou
Libor Bouček přiznal odloučení s manželkou (instagram.com)

Manželé Boučkovi vykročili do nového roku vskutku s grácií. Přesně na Silvestra totiž manželka jednoho z nejúspěšnějších českých moderátorů Libora Boučka (43), Gábina (32), porodila dceru Beatu. Té je nyní 5 měsíců a manželé poprví přiznávají odloučení. 

„Zvykáme si, rozdělili jsme se a s manželkou se teď moc nevídáme. Rozdělili jsme si to, my jsme klučičí oddíl, ona holčičí oddíl,„ prozradil Bouček, který děvčatům uvolnil i místo v ložnici a přesunul se do jiné části bytu. „Už jsme si zvykli, ono spát v knihovně není vůbec špatný. Člověk totiž vnímá knihy i tímhle způsobem,“ podotkl se smíchem v rozhovoru pro deník Blesk. 

Libor Bouček stále překvapuje: Janek Bartoška je můj bratr!

Video se připravuje ...

Více času nyní Bouček tráví se synem Albertem, nedávno oslavil třetí rok života a vstoupil tak do nejzajímavějšího období, alespoň pro tatínky. „Syn je po mně, ale v čem je extrémně nadprůměrný, je verbální schopnost a teď si začal vymýšlet, takže vidím sám sebe. Jeho fabulace jsou neskutečný,“ vyprávěl také Bouček. 

Bouček patří k aktuálně nejvytíženějším moderátorům, kromě televizníc pořadů a soukromých akcí se nyní připravuje i na karlovarský filmový festival. S rodinou se však snaží i přesto trávit každou volnou chvíli.  „Až tady dopracuji, tak za nimi jedu,“ referoval po akci Mattoni Grand Drink, kterou provázel.

Libor Bouček popsal porod dcery! A omluva personálu z nemocnice

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
11. 5. 2024 • 15:38

Ani se Boučkovi nedivím.Chce se pořádně vyspat.Novináři se zase vyznamenali titulkem.Za chvíli to bude vědět celá republika.Drby jsou to jediné co funguje v týhle republice rychle a spolehlivě!

Mirka Semeraková
11. 5. 2024 • 11:30

Takhle vznikají drby a fámy. Být panem Boučkem tak Plesk zažaluji! Za dezinformace a pomluvy!!

travina
11. 5. 2024 • 10:37

Madam Kubíková ... zajímalo by mne, kolik takových dezinformací jste již vyslala do diskuzí Takhle se dělají drby ... co se naučit pořádně číst???

Petr Krajcigr
11. 5. 2024 • 07:51

Přečíst si nadpis a nečist článek....a pak zareagovat takto?

Viz: Rozdělili jsme si to, my jsme klučičí oddíl, ona holčičí oddíl,„ prozradil Bouček, který děvčatům uvolnil i místo v ložnici a přesunul se do jiné části bytu. „Už jsme si zvykli, ono spát v kni*** není vůbec špatný. Člověk totiž vnímá knihy i tímhle způsobem,“ podotkl se smíchem v rozhovoru pro deník Blesk

Marta Kubíková
10. 5. 2024 • 20:09

Nějak tomu Boučkovi to manželství holt nejde. To už je třetí nebo čtvrtý rozvod?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.