Velké oči Ewy Farne: 600 tisíc prý nestačí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Velké oči Ewy Farne: 600 tisíc prý nestačí

Ceny Anděl 2023: Ewa Farna
Ceny Anděl 2023: Ewa Farna (Blesk:foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl Foto CNC: Marek Pátek)

Ewa Farna (30) není jen zdatná zpěvačka, ale i obchodnice, která si umí vyjednat velmi nadstandardní podmínky. Důkazem je například její nedávný koncert ve městě Kolín, kde si za hodinové vystoupení naúčtovala astronomických 600 000 korun! To ale nebylo zdaleka všechno.

Následoval dlouhý seznam požadavků, který musela produkce Ewě splnit. Odhalila to smlouva v tamním městském registru, ke které se dostala redakce eXtra.cz. Stojí v ní například to, že město Kolín musí zpěvačce navíc zaplatit ještě 10 400 korun jako cestovné, což se vzhledem k výši jejího honoráře zdá podivné. Dále se pořadatelé zavazují k tomu, že Farnou ochrání přede všemi fotografy bez akreditace. Pokud se tak nestane, Ewa má nárok na zrušení celého koncertu.

Zlatá slavice Ewa Farna: Co bylo zásadní pro její vítězství?

Video se připravuje ...

Dalším zarážejícím bodem smlouvy je, že pokud se po dvou minutách od začátku koncertu zblázní počasí a lidé se rozutečou pryč, Farna může v klidu odjet s celým honorářem v kapse. Starosta Kolína musel také odsouhlasit, že pokud se někdo dozví něco z Ewina privátního života nebo něco o jejích finančních poměrech, musí si to nechat navždy pro sebe. Že by před veřejností něco tajila? Už delší dobu se spekuluje o tom, že mezi ní a jejím manželem Martinem Chobotem (33)to neklape a zpěvačka asi nechce, aby se pravda vyšla na povrch.

Farna s podmínkami nešetřila, do smlouvy například zařadila i požadavek na 6 froté ručníků, velkou zákulisní místnost až pro 18 lidí a tak dále. Už dávno není tou malou naivní holčičkou, naopak si je dobře vědoma svých kvalit a nebojí se je zúročit.

Ewa Farna na cenách Anděl: Jsem žena z vesnice, jedu si to svoje!

Video se připravuje ...Přečtěte si
milan59
2. 5. 2024 • 08:41

safinka59
2. 5. 2024 • 05:26

Nic nového pod sluncem, kolik si účtují pěvci a komedianti hvězdného, českého nebe... 🤣🤣🤣
Naopak, napadá mě, proč ne, kdo z těchto nul udělal star ?
Copak to jsou kvalitní umělci, kteří nabízí umění, disponují hlasovým fondem a můžou být hrdí na záviděníhodné oktávy ?
Opravdu k smíchu celý Ztracený , Klus a spol... vždyť dnes se oslavují, div se jim neklaní, vyprodávají O2 Arénu.

Aspoň jednou by stálo shlédnout soutěže Voice a to konkrétně Kids. Vždyť každé to jedno dítě je fenomén a co nabízí , by nezaspíval ani zdaleka žádný z českého sitcomu...

ELLA Průšová
1. 5. 2024 • 20:17

Ona byla vždy, takovej protekční a protlačovanej fracek a to se nezměnilo!

rudne
1. 5. 2024 • 14:14

K tomu musí být vždy dva: Ten který to chce a druhý, který to dá!!! Když dá proč nebrat!!! Je to jejich problém tak z toho nedělejte vědu....

Michelin
1. 5. 2024 • 08:21

Co kilo , to milión , nána tlustá , hnusná , zapařená ... 😡👎🤮

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.