Abbasová za vodou i bez Kocába! Snový nákup v centru Prahy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Abbasová za vodou i bez Kocába! Snový nákup v centru Prahy

Michael Kocáb a Lejla Abbasová
Michael Kocáb a Lejla Abbasová (profimedia.cz)

Když se před lety dala Lejla Abbasová (40) dohromady s hudebním skladatelem Michaelem Kocábem (69), veřejnost ji označovala za zlatokopku. Ona ale všem dokázala opak. Nedávno si dokonce se svým současným partnerem Volkanem Kaynakem pořídili luxusní restauraci v centru Prahy!

Lejla pracuje jako neřízená střela a přeskakuje z jednoho projektu na druhý. Neustále moderuje, přednáší na vysoké škole a do toho věnuje spoustu času své nadaci Asante Kenya. Teď jí ke všem těmto pracovním povinnostem přibyla ještě starost o restauraci, která sídlí přímo naproti Bílé Labuti v Praze.

Kocáb zarazil stěhování Abbasové na Kypr: Udělali by ze syna muslima!

Video se připravuje ...

„Lidi chodí, máme úspěch, ale je to náročné na čas. Můj drahý je tam proto téměř nonstop. Práce tedy máme oba dost. Dokonce tolik, že občas nevím, kam dřív skončit. K tomu se samozřejmě staráme o děti. Střídáme se, učíme se s nimi do školy a tak všelijak podobně,“ svěřila se Abbasová v rozhovoru pro PrahaIn.cz. Lehký odpočinek čokoládovou krásku čeká v létě. S přítelem a dětmi se totiž chystají na celý měsíc odletět do Keni.

Abbasová se nechala přemluvit, aby zpívala! Promluvila také o tragédii v rodině

Video se připravuje ...Přečtěte si
Michelin
25. 4. 2024 • 08:47

Jo , hospoda ... to není pro lidi tohoto typu , maximálně rok ...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.