Kocáb zatnul Abbasové tipec: Udělala by z něj muslima! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kocáb zatnul Abbasové tipec: Udělala by z něj muslima!

Michael Kocáb Lejle zatrhnul stěhování na Kypr
Michael Kocáb Lejle zatrhnul stěhování na Kypr (archiv)

Muzikant a politik Michael Kocáb (69) se snaží udržovat se svou exmanželkou Lejlou Abbasovou (44) dobré vztahy. I on má ale své hranice, které Lejla před nedávnem otestovala. Se svým současným partnerem Volkanem Kaynakem a jejich dětmi se chtěla přestěhovat do turecké části ostrova Kypr. To Kocáb rázně zamítl, protože by tam samozřejmě vzala i jejich společného syna Davida (12).

„Udělala by z něj muslima! Chtěli se odstěhovat někam do islámského světa. Ne že bych proti nim něco měl, jsem v tomto až protivně liberální. Ale přece jen mít svého syna najednou v úplně jiné islámské kultuře, protože její manžel je Turek, tak jsem si říkal, že to ne,“ řekl bez servítků Kocáb pro Blesk.cz.

Abbasová se nechala přemluvit, aby zpívala! Promluvila také o tragédii v rodině

Video se připravuje ...

„To horší a na prvním místě bylo, že bych ho vlastně ztratil! Říkal jsem, že jsem ochoten leccos, ale toto tedy ne. Takže jsem se zatvrdil,“ vysvětlil muzikant. I když si Abbasová povolala na pomoc právničku, leč neuspěla.

Michael Kocáb zarazil stěhování expartnerky Abbasové na Kypr: Udělali by ze syna muslima!

Video se připravuje ...Přečtěte si
EM1234
1. 3. 2024 • 11:40

Je docela sranda, jak se nám pomalu ale jistě všichni ti aktivisti odkopávají. Njn co je dobré pro nás, není dobré pro jejich "krev"? A přitom v jeho věku, na ústupu ze sláva = jen velké nabubřelé nic. A je to tak se všemi.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.