Co vyvádí Vondráčková po večerech? TOHLE HLAVA NEBERE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Co vyvádí Vondráčková po večerech? TOHLE HLAVA NEBERE

Zpěvačka v objetí svého miláčka Zdeňka.
Zpěvačka v objetí svého miláčka Zdeňka. (Foto: Instagram.com)

Čtyřiačtyřicetiletá Lucie Vondráčková v pořadu Showtime se širokým úsměvem přiznala, že je v reálném životě tak trochu „mišuge“. V židovském slangu jde o výraz označující pomatenost a potrhlost.

„Mám hodně ráda gramatiku v cizích jazycích, a když někomu řeknu, že si po večerech čtu slovníky, tak to zní hodně na hlavu,“ překvapila Lucie Vondráčková, která si současně zamilovala také biflování textů svých nových rolí.

Horská dráha Soni z Ulice: Rána do zad, sesypání i sex s kolegou!

Video se připravuje ...

„Možná to je tím, že jsem se ‚mišugoidní‘ stala, protože jsem herectví dlouho nedělala. Teď jsem z toho asi tak nadšená, protože mám tolik pracovních příležitostí,“ libuje si zpívají herečka, která aktuálně prudí Česko jako mrcha Soňa v Ulici. 

Farář přiznal ženu i dítě! Vondráčková čelí útokům kvůli roli a Fiala o penzích

Video se připravuje ...Přečtěte si
bella.
16. 4. 2024 • 01:57

Mišuge asi je, ona ve slovnících nachází gramatiku a dokonce v cizích jazycích.Tak kolikpak jich umí, kromě češtiny a english z Kanady?
-----
Takže Lucinko čti dál slovníky a Univerzita Karlova ať ti vrátí školný.Na Dějinách umění jste moc gramatiku nebrali,leda v těch pohádkách , ale pro osvěžení tumáš:

Gramatika neboli mluvnice je soubor logických a strukturních pravidel, kterými se řídí stavba vět, větných členů a slov v určitém přirozeném jazyce.

ELLA Průšová
15. 4. 2024 • 22:46

Mýlí se, ona je hodně mišugé! Prolhané mišugé!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.