Přiznání Hanky Křížkové: Ze zpěvačky hajzlbábou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. dubna 2024

Svátek slaví Anastázie, zítra Irena

Přiznání Hanky Křížkové: Ze zpěvačky hajzlbábou!

Hanka Křížková
Hanka Křížková (profimedia.cz)

Zpěvačka Hanka Křížková (66) se i přes nepřízeň osudu vždy snažila myslet optimisticky. Za každých okolností srší vtipem, což dokázala i nedávno, když se podělila o zábavnou historku ze svého života.

„Já jsem byla na jedné módní přehlídce, chvíli jsem měla pauzu, protože jsem zpívala uprostřed. Tak jsem šla k baru, ale aby mě lidé neviděli, tak jsem si sedla zády ke stolečku. Měla jsem kávu, držela jsem hrneček a najednou na ten podšálek přistála pětikoruna. Já jsem totiž seděla u záchodků a lidé si mě spletli s hajzlbábou. Ty peníze jsem ale nevrátila, protože jsem si je plně vydělala,“ vyprávěla se smíchem zpěvačka pro Super.cz.

Naďa Konvalinková: Proč je důležité koukat na pohádky?

Video se připravuje ...

V současnosti se Křížková věnuje nejen zpěvu, ale také debatní roadshow s názvem Retrojízda. Se svými přáteli Naďou Konvalinkovou (72) a básníkem Ivo Šmoldasem (68) objíždí Českou republiku a diváky baví svými historkami z mládí.

Naďa Konvalinková o předpovězené nehodě s Květou Fialovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.