Ztráta zraku před vysíláním: Prasklo děsivé tajemství Kloubkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ztráta zraku před vysíláním: Prasklo děsivé tajemství Kloubkové

Kristina Kloubková
Kristina Kloubková  (Blesk:David Kundrat/CZECH NEWS CENTER)

Sedmačtyřicetiletou zprávařku po dlouhá léta trápila psychika a z toho pramenící fyzické problémy. Že s ní něco nebude úplně v pořádku, přitom Kristina Kloubková zaznamenala již krátce po porodu dcery Jasmínky.

„Byla jsem na tom psychicky fakt zle. Chtěla jsem to vzdát. Říkala jsem si, že má tátu, ten ji miluje a já tu být nemusím. Přišlo mi to jako východisko, že bude všem líp. Že se nikdo nebude hádat, malá bude mít tátu, bude jí dobře a na mě zapomene,“ prozradila Kristina Kloubková v pořadu 13. komnata, které pomohla z nejhoršího dobrá přítelkyně. Jenže psychické problémy se po letech vrátily znovu! 

Ta se nepomamila! Dcera taneční legendy Kristiny Kloubkové si vybrala tyhle překvapivé koníčky

Video se připravuje ...

„Byla jsem nepříjemná a byla jsem furt strašně unavená. Začaly mi stavy, že jsem se začala klepat nebo jsem nemohla dýchat. Před vysíláním Odpoledních televizních novin jsem třeba přestávala vidět. To pro mě bylo nemyslitelné, musela jsem fungovat a to, že mi bylo v práci špatně, nikdo nevěděl,“ přiznala partnerka choreografa Václava Kuneše, která po následném kolapsu skončila dokonce až ve špitálu.

Kristina Kloubková otevřeně o psychických problémech: Zachránil ji partner 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.