Milan Peroutka se svým partnerem: Budují druhý Vémoland?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Milan Peroutka se svým partnerem: Budují druhý Vémoland?!

Milan Peroutka se svým partnerem Dominikem
Milan Peroutka se svým partnerem Dominikem (Instagram)

Na dům plný divoké zvěře, včetně akvária s krokodýly, jsme byli doposud zvyklí hlavně u zápasníka Karlose Vémoly (38). Teď to ale vypadá, že se jím nechal inspirovat i Milan Peroutka (34) s partnerem Dominikem (26)!

Ti se totiž rozhodli, že si k narozeninám, které mají jen pár dní od sebe, nadělí poněkud netradiční a velmi nákladný dárek! „My teď máme velký projekt, který budujeme doma, a to je mořský akvárko! Je to šílený, co to všechno stojí,“ prozradil Aha! Peroutka. Cena ale není to jediné, co zpěváka překvapilo. Každý večer totiž studuje, jak se o akvárium vlastně starat, protože to není nic jednoduchého.

Milan Peroutka: Hluboký dekolt na premiéře!

Video se připravuje ...

„Doma člověk každý večer usíná s tím, že kouká na návody v angličtině o tom, jak zacházet s mořským akváriem. Ale baví mě to a myslím si, že to bude radost,“ těší se Milan a dodává, že se dohodli, že tohle bude jejich společný dárek. „Sledovat, jak to tam všechno poroste a podobně. Je to velký dárek, dáváme si ho tak půl na půl vzájemně, a to myslím, že úplně stačí,“ směje se. „Bude to větší než já! Mám rád film Hledá se Nemo, takže tam bude i klaun očkatý, což je Nemo. Budeme to budovat postupně, ale začínáme už teď,“ těší se.

Milan Peroutka - Ceny Anděl

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
2. 4. 2024 • 13:37

Pro mě odporní lidé, bych si žila svůj život a médiím bych se vyhýbala....prostě někteří lidé nemají brzdu... sami se ničí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.