Vémoland na prodej? Důvod Lelu nepotěší... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Vémoland na prodej? Důvod Lelu nepotěší...

Karlos a Lela Vémola
Karlos a Lela Vémola (Pavel Machan )

Vémolův zvěřinec začne, co se rozmanitosti druhů ze zvířecí říše týče, brzy konkurovat zoologickým zahradám. A co potom, až si Karlos Vémola (37) splní svůj další dětský sen?

Není totiž tajemstvím, že ve sbírce chybí slon. „Slon je cíl, a abych mohl mít slona, musím mít větší dům, zahradu, větší šatník pro ženu a větší dětské pokoje. Všechno musí být větší. Za toho slona dostanu hodně vynadáno. Když Lela dostane šatnu, tak to bude jednodušší,“ vysvětlil MMA zápasník deníku Super.

Sexice Lela Vémola: Pravda o šatech! S výstřihy je konec

Video se připravuje ...

A že už se pomalu, ale jistě schyluje, k prvním vlaštovkám, bylo vidno nedávno. Vémoland totiž obklopilo několik mužů v montérkách, evidentně z řad stavebníků. Žádné zdi se však prý pro slona neprobourávaly. 

„Lele nešlo v šatníku topení, já nejsem manuálně zručný. Zavolal jsem topenáře, ať to přijdou odvzdušnit. Chlapi to dělají doma sami, ale já ruce používám jen na mlácení lidí,“ vysvětlil Karlos. „Přijeli k nám na půl hodiny, měli hned hotovo a oni z toho dělají, že přestavujeme Vémoland. My nemáme co přestavovat, my žijeme v kleci, tam je všechno hotové,“ dodal pobaveně.

Lela a Karlos Vémolovi: Velké zklamání!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.