Pizingerová děsí o Hrachovcové: Něco si mumlá a nesmíte na ni mluvit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Pizingerová děsí o Hrachovcové: Mumlá a nesmíte na ni mluvit

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová (profimedia.com)

Vendula Pizingerová (52) se stala dalším slavným »plátnem« herečky a tatérky Kateřiny Kairy Hrachovcové (49). O ní se ví, že tetování svým zákazníkům vymýšlí na míru a za velmi speciálních podmínek, o kterých se Vendula rozpovídala.

Nebyla to její první zkušenost s tetovací jehlou. U Kairy Hrachovcové jde ale přeci jen o unikátní zážitek, jak se stihla Vendula Pizingerová přesvědčit. Tetovací proces je v jejím podání spíše rituálem. „Ona si u toho něco mumlá a tetuje, nesmíte na ni mluvit,“ svěřila se Pizingerová serveru Expres.cz.

Vendula Pizingerová pod ostrou palbou okolí: Trefují se do mého věku a mladšího manžela!

Video se připravuje ...

Herečka je rovněž známá tím, že svými díly klienty a klientky překvapuje. Svá díla tvoří na míru a mnohdy i nad rámec očekávání. „Minule jsem tam přišla s tím, že si chci nechat vytetovat nahoru čáru a vrátila jsem se s celou potetovanou rukou,“ přiznala s úsměvem Vendula Pizingerová, která s malůvkami po těle ještě nekončí. Pod kůži si chce nechat zvěčnit i kresbu od svého syna Pepíka.

Kateřina Kaira Hrachovcová odhalila: Poslední telefonát s Havlem (†75)!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.