Mlčení o nemocné Kate prolomeno! Proč najali sestry z Filipín? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Mlčení o nemocné Kate prolomeno! Proč najali sestry z Filipín?

Lékaři Kate nařídili dodržovat přísný klidový režim.
Lékaři Kate nařídili dodržovat přísný klidový režim.  (profimedia.cz)

„Zotavuje se dobře. Těšila se na změnu prostředí i na to, že bude moci odpočívat v Norfolku, zatímco děti upustí páru s Williamem," okomentoval aktuální situaci kolem vévodkyně Kate deník Daily Mail.

Dvaačtyřicetiletáprincezna se bude dávat do pořádku po tajemné operaci břicha nejméně do Velikonoc. „Rád bych využil této příležitosti a poděkoval za milé zprávy o tom, jak podporujete Kate a mého otce, zejména v posledních dnech. Znamená to pro nás všechny hodně,“ vyjádřil dík veřejnosti její manžel William (41).

Otevřená zpověď Williama, Kate a Harryho: O mateřství i smrti Diany

Video se připravuje ...

Následník trůnu současně prozradil, že ostře sledovaná pacientka má u sebe dvě filipínské ošetřovatelky, které jsou prý úžasně laskavé. A proč padla volba právě na ženy z jihovýchodní Asie? Jsou totiž známy vrozenou trpělivostí a hlavně loajální mlčenlivostí! Jejich služeb proto například využila i domácnost Karla Gotta či herečka Michaela Maurerová.

5 věcí, které má Kate Middleton společné s princeznou Dianou

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
Milla
25. 2. 2024 • 11:59

Vezmu to z jedné vody načisto.Filipínské ošetřovatelky nejsou ani lacine ani nenemluví anhlicky,dokonce he ani nikdo nenajal a o Kate se nestarají,ty dvě se totiž staraly o Kate během jejího pobytu v nemocnici.Doma se o ní stará jejich vlastní personál.Proč by fakt že měla operaci měl znamenat blížící se konec monarchie to fakt nevím a pochybuji že by to věděl autor.Jinak asi bych čekal že nelze být horší Plesku ale Haha ho ve lžích a hysterii skutečně překonává.

Jaroslav Vašíček
13. 2. 2024 • 13:01

Miroslavo,nebuď kráva! Kravám se omkouvám.

Dianthos
13. 2. 2024 • 12:38

Musí ovládat jazyk a musí být profesionálky. Jinak by tu práci nedostaly.

miroslava13
13. 2. 2024 • 12:37

proč každý den stejný kecy? všichni už to četli a tak DOST! Stačilo!

Dianthos
13. 2. 2024 • 12:36

To nebude o ceně. Kdyby chtěly více peněz, mohly by informace prodat bulváru. Myslím, že budou stejně placené jako každé jiné ošetřovatelky. Ale jsou šťastné za tu šanci, kterou dostaly, za možnost života v Británii a budou loajální.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.