Divoženky Gondíková a Benešová: Žhavý poklad z archivu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Divoženky Gondíková a Benešová: Žhavý poklad z archivu

Adéla Gondíková a Lucie Benešová jsou kamarádky
Adéla Gondíková a Lucie Benešová jsou kamarádky (Instagram, Profimedia)

Jejich přátelství trvá už přes 30 let! Lucie Benešová (49) zalovila ve svém albu a vytáhla společnou momentku se spolužačkou z konzervatoře Adélou Gondíkovou (50). „Divoženky po třiceti letech,“ komentuje ji bývalá barmanka Róza ze Slunečné.

Na snímku se zatraceně hlubokými dekolty, jež obnažují Lucčin plný výstřih i Adélinu skromnější hrudní výbavu, jim bylo teprve kolem dvaceti. „Jo, jo, zažily jsme toho hodně a ještě zažijeme! Za třicet let vložíme další fotku, to budete koukat!“ slibuje Lucie, která se za tuhle kouzelnou fotografii dočkala řady poklon.

Lucie Benešová s dcerou: Oblékla se jako z Addamsovy rodiny!

Video se připravuje ...

Fanoušci se shodují, že jim to teď, s pěti křížky na krku, sluší snad ještě více než v dobách zeleného mládí – i když i tehdy byly nadmíru půvabné. Akorát Aleš Cibulka (46) si neodpustil rádoby vtipný komentář: „Ta vlevo je Eržika od nás z Chodova...“ píše na adresu tehdy do bronzova opálené Adély.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.