Zvrat u soudu se Soukupem! To myslí Agáta vážně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Zvrat u soudu se Soukupem! To myslí Agáta vážně?

Ve shodě už byli. Teď bojují o dceru.
Ve shodě už byli. Teď bojují o dceru. (archiv Blesku)

Jde do tuhého. Soudní bitva o dceru Rozárku je čím dál tím víc agresivní. Agáta Hanychová (38) nyní vytáhla eso z rukávu a ze svého expřítele Jaromíra Soukupa (54) se snaží udělat nemocného starce, který se o dceru nedokáže postarat. To miliardáře rozzuřilo.

Soud již před delší dobou vyřkl rozhodnutí ohledně předběžného opatření.Soukup může vídat dceru třikrát týdně plus každý druhý víkend,“ řekl tehdy tajný informátor pro Expres.cz. Toto rozhodnutí se Agátě nelíbilo a rozhodla se, že to tak nenechá. Před pár dny měla podat odvolání, ve kterém uvádí, že Soukup není zdravotně v pořádku. Dalo by se říct, že tím odstartovala skutečnou válku.

Válka Vémoly s Kinclem a soud Agáty se Soukupem. A Hamás vnikl do Izraele tunely!

Video se připravuje ...

„Aktuálně mezi nimi panuje nenávist až za hrob. Agáta se ze Soukupa snaží udělat vážně nemocného starce, co brzy půjde do důchodu a není schopen se o svou dceru postarat,“ uvedl zmíněný důvěryhodný zdroj. „Soukupa to pochopitelně hodně rozčílilo a teprve teď začal právní bitvu,“ dodal na závěr. Zdá se, že to bude ještě zajímavé. Necháme se překvapit, čím má Soukup v plánu Hanychovou uzemnit.

Malou Rózu musel rozdýchávat lékař.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
25. 11. 2023 • 00:35

Agáta odmítla jít na Slavíky, když zjistila, že tam jde Soukup... Hmm. Extra, které se celou dobu rve za Agátu jako zuřivý lev a celou situaci zkresluje, polemizuje o tom, že po onom gestu, které Soukup udělal po předání dcery, s ním Agáta nechce být v jedné místnosti. Což je nesmysl. Neměli sedadla vedle sebe a v tom velkém sále by se nepotkali na kratší vzdálenost, než při předávání dítěte. Takže proč Agáta na tu událost nešla? Obávala se komfrontace se Soukupem před novináři? Aby musela přiznat, že ten zvednutý prostředníček nebyl na ní, ale na někoho jiného? Nebo proč se toho setkání obávala? Dopita kontra Soukup?
Ten je natolik inteligentní, aby se nepral. Neohrozil by dceru. Vlastně obě - jedna ho doprovázela a se druhou by mu to mohlo narušit styky.
Agáta za značné podpory Extra stále přilévají oleje do ohně.

Liba Metloková
23. 11. 2023 • 16:28

Na to, aby s ní měl celkem obratem dítě, starý a nemocný nebyl. Gott měl holky také v pozdním věku, pak byl už těžce nemocný a vše zvládli. Agátě jde jen o peníze pro sebe a dítě,ale o to, aby dítě nepřicházelo o svého otce nikoli a otec má o dceru zájem.

caribika
20. 11. 2023 • 07:41

Nie som schopná pochopiť, že sa z takej lásky, ktorá skončila dieťaťom stala taká nenávisť...v mojom svete je to nepochopiteľné.

veselabublinka
19. 11. 2023 • 23:36

No, tak dlouho bude holka machrovat až do výhradní péče dostane Soukup.

Inka
19. 11. 2023 • 06:27

Nu, pokud se nařčení zakládá na pravdě, člověk se musí popadat za břicho a smát ! 🤣 Pro pořádek: Soukupa nesleduji, pro mne je to sebestředný a trapný kutil Tim, který se drží motta * Já sám, já sám...*. Ale také jsem s ním nelehala do postele, nejezdila na dovolené a nehostil moji celou rodinu na sídle ve Španělsku...🤣
" Soukup má ve své vile ve Španělsku nejen Agátu! Už je tam i tchyně Žilková..."
Milá Agáto. Pokud je někdo zralý, aby navštívil odborníka, jsi to ty.
Není to tak dávno " Matka Agáta Hanychová, Soukupova nejmladšího potomka totiž nedostala jen květiny nebo šperky, ale automobil za milion korun. „Dostala jsem nové auto, u kterého bylo hlavní, aby bylo bezpečné,“ cituje influencerku Šíp.

Chápu, peníze nesmrdí ani za cenu se roztáhnou dle tvých slov, starému a nemocnému.. 🤣🤣🤣a když začíná chybět co do huby, rodím děti jako hruška každý rok a chlapa si neudržím, není to správné ořechové psát výplody chorého mozku...🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.