Zvrat u soudu se Soukupem! To myslí Agáta vážně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Zvrat u soudu se Soukupem! To myslí Agáta vážně?

Jde do tuhého. Soudní bitva o dceru Rozárku je čím dál tím víc agresivní. Agáta Hanychová (38) nyní vytáhla eso z rukávu a ze svého expřítele Jaromíra Soukupa (54) se snaží udělat nemocného starce, který se o dceru nedokáže postarat. To miliardáře rozzuřilo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
25. 11. 2023 00:35

Agáta odmítla jít na Slavíky, když zjistila, že tam jde Soukup... Hmm. Extra, které se celou dobu rve za Agátu jako zuřivý lev a celou situaci zkresluje, polemizuje o tom, že po onom gestu, které Soukup udělal po předání dcery, s ním Agáta nechce být v jedné místnosti. Což je nesmysl. Neměli sedadla vedle sebe a v tom velkém sále by se nepotkali na kratší vzdálenost, než při předávání dítěte. Takže proč Agáta na tu událost nešla? Obávala se komfrontace se Soukupem před novináři? Aby musela přiznat, že ten zvednutý prostředníček nebyl na ní, ale na někoho jiného? Nebo proč se toho setkání obávala? Dopita kontra Soukup?
Ten je natolik inteligentní, aby se nepral. Neohrozil by dceru. Vlastně obě - jedna ho doprovázela a se druhou by mu to mohlo narušit styky.
Agáta za značné podpory Extra stále přilévají oleje do ohně.

Liba Metloková
23. 11. 2023 16:28

Na to, aby s ní měl celkem obratem dítě, starý a nemocný nebyl. Gott měl holky také v pozdním věku, pak byl už těžce nemocný a vše zvládli. Agátě jde jen o peníze pro sebe a dítě,ale o to, aby dítě nepřicházelo o svého otce nikoli a otec má o dceru zájem.

caribika
20. 11. 2023 07:41

Nie som schopná pochopiť, že sa z takej lásky, ktorá skončila dieťaťom stala taká nenávisť...v mojom svete je to nepochopiteľné.

veselabublinka
19. 11. 2023 23:36

No, tak dlouho bude holka machrovat až do výhradní péče dostane Soukup.

safinka59
19. 11. 2023 06:27

Nu, pokud se nařčení zakládá na pravdě, člověk se musí popadat za břicho a smát ! 🤣 Pro pořádek: Soukupa nesleduji, pro mne je to sebestředný a trapný kutil Tim, který se drží motta * Já sám, já sám...*. Ale také jsem s ním nelehala do postele, nejezdila na dovolené a nehostil moji celou rodinu na sídle ve Španělsku...🤣
" Soukup má ve své vile ve Španělsku nejen Agátu! Už je tam i tchyně Žilková..."
Milá Agáto. Pokud je někdo zralý, aby navštívil odborníka, jsi to ty.
Není to tak dávno " Matka Agáta Hanychová, Soukupova nejmladšího potomka totiž nedostala jen květiny nebo šperky, ale automobil za milion korun. „Dostala jsem nové auto, u kterého bylo hlavní, aby bylo bezpečné,“ cituje influencerku Šíp.

Chápu, peníze nesmrdí ani za cenu se roztáhnou dle tvých slov, starému a nemocnému.. 🤣🤣🤣a když začíná chybět co do huby, rodím děti jako hruška každý rok a chlapa si neudržím, není to správné ořechové psát výplody chorého mozku...🤣

Dianthos
19. 11. 2023 00:15

Pokud toto Agáta opravdu použila proti Soukupovi, tak je úplně na hlavu. Na to, aby si s ním plánovaně pořídila dítě, starý nebyl?
Soukup je rozhodně zodpovědnější otec než Agáta zodpovědná matka. Malou ohrožovala už v těhotenství. Nechává jí hlídat kdo ví komu. Soukup má jednu kvalitní a prověřenou chůvu a dceru má na prvním místě. Agáta čile navštěvuje společenské akce a muže střídá po pár měsících. To není stabilní domov pro holčičku. Tím spíš, že je to dívka a Agáta si je schopna přivést domů kohokoliv. Soukup právem může mít strach, aby jí nějaký přiopilý "strýček" neublížil.

rydlo
18. 11. 2023 16:51

Když Agáta vlezla Soukupovi do postele s úkolem č.1 od Žilkové co nejrychleji otěhotnět, to starý nebyl. A když se provalilo, jak je zadlužený a že statisícové alimenty nebudou, najednou bylo po lásce. A už je to nemocný stařec, který se nemůže starat o dítě. A teď by měl Soukup soudu sdělit, že taková osoba, která střídá chlapy jako ponožky a o děti se starají hlavně chůvy, nemůže vychovávat jeho dceru k obrazu svému.

marsa
18. 11. 2023 22:29

Souhlas

Sněhulína
18. 11. 2023 15:48

Zlatokopka a *** v jednom utřela. Utáhl ji na vařený nudli, ani bydlení, ani svatba, tak mu to chce taky nandat. Vypadá to, že mu šlo jen o dítě a Hanychová má co si zaslouží. Ten umí se zlatokopkami zatočit, to teda klobouček !🥳👍🏻🤣

marsa
18. 11. 2023 15:42

A tak tedy nevím,Agáta musí být hodně jeb.utá do palice,kdyby vztah vyšel,tak by p.Soukup starej a nemocnej na výchovu nebyl.Vztah nevyšel,tak najednou vytahuje tohle-ona je opravdu hodně nechutná.V posledním živáku se zas vyjádřila,že Prachař je debil...a to se dušovala,že NIKDY!!!!-to zdůraz­ňova­la,nem­luví o otcích svých dětí škaredě...ona ve středu neví,co říkala v pondělí....

Marta Kubíková
18. 11. 2023 14:33

Ani to člověka nepřekvapí. Rodina Žilkovic to je naprosto drzý a sprostý klan žen, které se dokáží mstít a pomlouvat.
Jak stará Žilková, tak Hanychová jsou zákeřné čůzy, které si myslí, že vše musí být po jejich. Každý chlap by měl před nimi vzít nohy na ramena, jinak nedobře dopadne.

fany22
18. 11. 2023 14:16

Soukupa ráda nemám. Ale k tomu, aby se o dcerku musel soudit, ho donutila Agáta. Ale tak ona každá ta egoistická zlatokopka, která považuje dítě za svůj výhradní majetek, a jde jí jenom o peníze, na to časem doplatí.

hejhej
18. 11. 2023 14:02

Sága dvou blbů pokračuje !

AHel
18. 11. 2023 12:25

Oba se hovadsky chovají...holčičky je mi líto...takhle dopadá setkání dvou egoistických primitivů.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.