Zpěvačka Adele sekla s chlastem! Od 20 na pokraji alkoholismu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Zpěvačka Adele sekla s chlastem! Od 20 na pokraji alkoholismu!

Zpěvačka Adele o svém boji s alkoholem: Do oběda klidně 4 flašky vína!
Zpěvačka Adele o svém boji s alkoholem: Do oběda klidně 4 flašky vína! (Reprofoto Youtube, Profimedia.cz, Reuters)

Zpěvačka Adele (35) se nikdy netajila svým vstřícným vztahem k alkoholu. Přiznala třeba, že během covidu, když byla zavřená doma, měla v sobě už v 11 hodin dopoledne čtyři flašky vína! Teď prý ale s pitím úplně sekla!

Prozradila to návštěvníkům koncertu v Las Vegas, když si všimla, že popíjejí koktejl Whisky Sour (whisky s citronovou šťávou, cukrem a sněhem z bílku). „Vychutnejte si to já nemůžu. Tak strašně vám to závidím!“ svěřila se s tím, že na pokraji alkoholismu žila vinou komplikovaného vztahu s otcem od svých 20 let vlastně až doteď. 

Blesk Podcast: Miluješ mě maminko, ptá se Adele její syn na nové desce

Video se připravuje ...

Stop si řekla právě před čtvrt rokem. „Ale přijde mi to jako věčnost! Je to nuda. Chci říct: Panebože, strašná nuda! A vyřadila jsem i kofein.“ Změna životního stylu může souviset s její touhou pořídit si s novomanželem Richem Paulem děťátko. Syn Angelo jejího prvního manželství právě včera slavil 11. narozeniny.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.