Michal David: Rodinu mu zachránil herec Ivan Vyskočil | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Michal David: Rodinu mu zachránil herec Ivan Vyskočil

Michal David o stinných stránkách své profese
Michal David o stinných stránkách své profese (Foto: D. Malík, M. Hykl)

Když bylo Michalovi Davidovi (63) osm let, musel se rozhodnout, zda zůstane s maminkou v Čechách, nebo se odstěhuje společně s tatínkem a sestrou do Švýcarska. Rozhodl se zůstat a zbytek své rodiny viděl až za dlouhých deset let.

Rozvod rodičů ho dostal do prekérní situace. „Tátu a sestru jsem potom deset let neviděl – od svých osmi do osmnácti let. Oni v podstatě utekli a nedali o sobě vědět, kde jsou,“ svěřil se zpěvák pro CNN Prima News. Jednoho dne ale náhodou potkal herce Ivana Vyskočila (77) v divadle ABC a to mu změnilo život.

Michal David: Co prozradil na jediném koncertě v roce 2023 v Praze?

Video se připravuje ...

„Přišel za mnou a povídá: ‚Prosím tě, ty seš Vláďa Štancl? Mám pro tebe dopis od táty, nosím ho už tři roky.‘ No a tak mi dal dopis, kde mě táta zval do Švýcarska k sobě,“ vysvětlil hitmaker. Po deseti letech se tak konečně setkali a od té doby se začali znovu pravidelně vídat. Dalo by se říct, že Ivan Vyskočil Michalovi Davidovi zachránil rodinu. Kdyby tehdy nedošlo k jejich osudovému setkání v divadle, bůh ví, jak by to dopadlo.

Michal David na narozeninách Františka Janečka: Bylo to jako manželství

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Vladimír Mráz
1. 10. 2023 • 02:01

Tři roky měl dopis???
Divný 🤣

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.