Tichá bolest Absolonové: Vzpomínky jí sebral táta | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Tichá bolest Absolonové: Vzpomínky jí sebral táta

Monika má radost, dostala od kamarádek fotku z dětství.
Monika má radost, dostala od kamarádek fotku z dětství. (Foto ČTK/Michal Krumphanzl, Aha! –David Kundrát, ara)

K 47. narozeninám dostala dojatá Monika Absolonová od kamarádek cenný dárek. Fotky z letního tábora, na nichž jí je 9 a 11 let. Jiné fotky z dětství totiž nemá, o všechny ji totiž připravil despotický otec.

Neměla lehké dětství a dospívání a ve strachu ze svého násilnického otce žila Monika Absolonová i v dospělosti. V podstatě až do chvíle, kdy se její otec Čeněk ze společného domu, kde žila v té době s matkou a bratrem, odstěhoval. Vzal si odtud téměř všechny jejich věci včetně oblečení, rodinných alb a dalších věcí. Odvezl jim dokonce i boudu na psa! Teď se hvězdě muzikálů Kleopatra nebo Krysař vzpomínky na dětství vrátily.

Monika Absolonová: Čím ji dojala Zlata Adamovská?

Video se připravuje ...

„Rok 1985 a rok 1987... Můj milovaný tábor Zvůle. Po letech se díky mému čtení v Benešově ke mě dostaly fotky z dětství. Moc děkuji holkám, že je přinesly, a taky doufám, že se nebudou zlobit, že jsem je zveřejnila. S některými jsem v kontaktu doteď,“ napsala Monika k archivním snímkům. „Já bohužel většinu fotek z dětství nemám, táta nám je před lety všechny vzal, ale to je jiný příběh. I když budete mít pocit, že život stojí za ho*no, tak věřte, že to je momentální stav a že se změní. Tak vydržte, nedejte se a věřte. Já taky vydržela, nedala se a věřila a pořád věřím, že nakonec vše dopadne, jak má. A to znamená dobře,“ zamyslela se Absolonová. Možná přišla o všechny fotky, ale vzpomínky ji nikdo nevezme.

Monika Absolonová na narozeninách Františka Janečka: Baví mě naše komunikace

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.