Rozchod Maršálka s manželem? Jinak by to nešlo, kaje se | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 3. října 2023

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Rozchod Maršálka s manželem? Jinak by to nešlo, kaje se

Josef Maršálek s manželem Petrem
Josef Maršálek s manželem Petrem (profimedia.cz)

Už za necelý měsíc uvidíme oblíbeného cukráře Josefa Maršálka (41) v akci! Na tanečním parketu to rozjede po boku tanečnice Adriany Maškové (25). Tréninky i celkovou přípravu na soutěž si užívá, ale aby se jí mohl vůbec účastnit, musel něco obětovat.

Tréninky má téměř denně a kvůli tomu musel opustit svého milovaného manžela Petra. Z Jižních Čech se totiž odstěhoval do Prahy. „Bydlím v mém pražském bytě a na víkendy jezdím za Petrem. Jinak by to nešlo, čím víc se blíží začátek, tak víc času trávím tancováním,“ svěřil se Maršálek pro Blesk.cz. Manžel ho podporuje ve všem, co dělá a rozhodně mu to nemá za zlé.

Josef Maršálek o Peče celá země 2: Uvidíte show, jakou jste neviděli!

Video se připravuje ...

Porotce show Peče celá země se v tanci navíc očividně našel. „Mě to ohromně baví a opravdu se bavím. Ale uvidíme za měsíc, co tomu řeknou diváci, ale jedno vím jistě - v prosinci je konec,“ dodal se smíchem Josef, který zatím jako jediný z účastníků nemá žádné zranění. 

Josef Maršálek o StarDance: Nejdřív ho museli opít!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.