Miminko Moniky Leové: Zlomená klíční kost při porodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Miminko Moniky Leové: Zlomená klíční kost při porodu!

Monika Leová a její druhorozené dítko - syn Max
Monika Leová a její druhorozené dítko - syn Max (Instagram)

Druhý porod moderátorky Moniky Leové (32) byl náročný a neobešel se bez zdravotních komplikací. Chlapeček Max, který po narození vážil skoro pět kilo, se na svět dral několik hodin!

V lékaři stanoveném termínu se miminku na svět nechtělo. Monika se snažila porod vyvolat všemi způsoby, až to před víkendem konečně klaplo a v podolské porodnici spatřil světlo světa chlapec Max. Rozhodně to nebyl žádný drobeček, jeho porodní váha byla 4710 gramů! To dalo zabrat nejen modelce, ale i synovi.

Holky na víně: Monika Leová

Video se připravuje ...

„Červené flíčky a tečky, co má Max na obličeji, nejsou pihy, ale petechie. Popraskané žilky, které se vytvoří po delším nebo namáhavém porodu. Měly by se vstřebat do tří až pěti dnů. Max je měl po celém těle, což už tak obvyklé není. Tak mu dělali testy, zda má dostatek krevních destiček, a vše měl v pořádku,“ popsala Česká Miss Earth 2013, která s manželem Martinem Košínem už vychovává dceru Miu (2,5).

To ale bohužel nebylo všechno. „Také má z porodu zlomenou klíční kost, ale to se prý miminkům hojí rychle a dobře,“ dodala Monika, o niž se teď láskyplně stará manžel a celá rodina. Tatínek jako rodilý Vietnamec vyváří a dceři denně posílá krabičky s jídlem. Je to potřeba. „Já byla první den po porodu hodně malátná a pokaždé, když jsem vstala, se mi motala hlava a zvonilo mi v uších. Teď už se zase cítím dobře a opět jen žasnu, jak se ženské tělo hojí,“ dodala Leová a ukázala vypouklé bříško, které ještě po porodu nesplasklo.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.