Dejdar v hledáčku policie: Podezření z trestného činu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dejdar v hledáčku policie: Podezření z trestného činu!

Martin Dejdar
Martin Dejdar (CNC_Marek Pátek)

Herec Martin Dejdar (58) během natáčení snímku Slunce, seno, erotika, málem skončil v italském vězení. Šlo totiž o falešné peníze!

„Před odjezdem z Čech nám dala Valerie Kaplanová dvacet kanadských dolarů, které snad od roku 1950 skladovala v trezoru v bance s tím, abychom si tam něco za ně koupili. Tak jsme je šli po příjezdu s Oldou Kaiserem vyměnit. Bankéř ze směnárny tu bankovku vzal, projel ji tím svým přístrojem a najednou se ozval alarm. Za pět minut dorazili policajti a odvedli nás na služebnu," šokoval Martin Dejdar.

Martin Dejdar: Zánět Achillovky samoléčbou zatím jen zhoršil!

Video se připravuje ...

„Ukázalo se, že ty peníze jsou falešné. Naštěstí nás pak pustili, protože se jednalo jen o malou sumu. Paní Valérii jsme pak koupili láhev. O tom, že ty peníze, které si tak dlouhá léta pyšně střežila, byly falešné, jsme jí nikdy neřekli,“ prozradil herec v televizním dokumentu o natáčení legendární trilogie Zdeňka Trošky (70).

Martin Dejdar o Josefu Abrhámovi (†82): Jeho manželství bylo poselstvím dalším generacím

Video se připravuje ...Přečtěte si
Genevive Winklerová
17. 7. 2023 • 08:55

Dejdar...jo nelze mu upřít ony herecké schopnosti v minulosti. Dnes je již mimo a tak se snaží udržet si finační level na který si zvykl i za cenu jiných manévrů, což je u těchto lidí častý jev

ELLA Průšová
16. 7. 2023 • 16:36

Dejdar udělá cokoliv a kdykoliv, jen aby sehnal peníze! Hanba mu, je to hamoun, kterému žádná prasárna není cizí! Škoda, pohnojil si všechno!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.