Skandální odhalení! Ebena pokutovali kvůli manželce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. července 2025

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Skandální odhalení! Ebena potrestaly úřady kvůli manželce

Marek Eben a Markéta Fišerová na nákupech s nalezencem Zubem.
Marek Eben a Markéta Fišerová na nákupech s nalezencem Zubem.  (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček)

Pětašedesátiletý moderátor odtajnil skoro až neuvěřitelné příhody s ochránci zákona, které zažil při svých cestách po republice. Třeba "flastr" za polibek s Markétou Fišerovou (63)! To jako vážně?

„Jedna z prvních pokut, co jsem dostal, byla za polibek. Jeli jsme s mojí tehdy ještě ne ženou do Varů, byl tam takový prudký stoupák. Traboš nejel víc než čtyřicet a Markéta shledala, že je to dobrá chvíle na pusu. Leč za námi jel policista, evidentně frustrovaný, viděl to a hned mi napařil 50 Kč za nevěnování se řízení. Ty kupony jsem pak ještě dlouho vozil v autě," prozradil Marek Eben a návdavkem zmínil ještě historku s moravskými strážci zákona z doby zcela nedávné.

Eben na pohřbu Zaoralové (†89): Eva byla mostem mezi starým a novým

Video se připravuje ...

„Mám jednu bizarní – vracel jsem se v noci z představení v Olomouci a než jsem vyjel z města, zastavili mě dva uniformovaní Hanáci a chtěli dýchnout, protože bylo kolem půlnoci a větřili kořist. Jenže se jim nedařilo rozchodit ten měřicí přístroj, tak mi jich bylo líto. A protože vozím v autě svůj kalibrovaný profesionální alkohol tester, nabídl jsem jim, že se změřím aspoň tím svým, což jsem udělal, nadýchal nulu a odjel," dodal se smíchem Eben na webu Garáž.cz. 

Brzobohatý s novou ženou! A Felix otočil, s Dádou žít nebude

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Marek456
16. 7. 2023 • 01:27

Se tenkrát tom usmála že bulvár na "něj nic nemá" a tak si musí vymýšlet. Oni měli (asi ještě mají) bezbarierový dům u Karlových Varů. Že je to slušný a inteligentní člověk.

Marek456
16. 7. 2023 • 01:25

Znal jsem jeho máti. V té době (cca 10 let nazpět) i přes vysoký věk velmi inteligentní a vtipná a milá paní. Její synové za jí jezdili. Moc hezké. Klobouk dolů.

Marek456
16. 7. 2023 • 01:25

Znal jsem jeho máti. V té době (cca 10 let nazpět) i přes vysoký věk velmi inteligentní a vtipná a milá paní. Její synové za jí jezdili. Moc hezké. Klobouk dolů.

miroslava13
7. 7. 2023 • 13:28

to je zas nadpis!!!! Jste fakt trapní a o prázdninách vaříte hodně z vody,že??? Už vám došla témata?

Eva Korotvičková
6. 7. 2023 • 23:29

Hluboká poklona panu Ebenovi i jeho paní.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry