Zpěvačka Lucia Sosna: Nápad přišel u konťáku na odpadky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Zpěvačka Lucia Sosna: Nápad přišel u konťáku na odpadky

Mladá zpěvačka odhalila příběh nové písně a klipu „Wifey material.“
Mladá zpěvačka odhalila příběh nové písně a klipu „Wifey material.“ (Foto: Herminapress/Instagram Lucia Sosna)

Příběh nové písně a klipu „Wifey material“, za kterým stojí mladá zpěvačka Lucia Sosna (20), má počátek u tak obyčejné věci, jako je vynesení odpadků do sběrného kontejneru. Slova „wifey material“, která tehdy pronesl její kamarád, dnes už přítel, se zaryla Lucii pod kůži a hned byl z toho námět na píseň a posléze klip.

„Tuto píseň jsem napsala díky němu. Tenkrát u toho konťáku použil výraz „wifey material“. Znamená to ve volném překladu žena samostatná, ale milující a věrná, chtěli byste ji za manželku. Tenkrát jsem nevěděla, jak to pobrat a pak mi to docvaklo. A je z toho písnička. Tak pozor na mne, cokoliv řeknete, inspiruje mě to a napíšu písničku,“ smála se Lucie Sosna. Love story ale pokračovala.

„My jsme se potom pár let neviděli. Já odlétla do Ameriky, zrušila sociální sítě, začal covid, on ztratil telefon s kontakty. Pak jsme se znovu potkali a já mu na našem prvním rande o písni řekla. Z natáčení klipu viděl jen nějaké fotografie a celý klip ho potom překvapil. Už mě dokonce inspiroval k další písni, ta už je napsaná a nahraná. Je o mladých dvou lidech, kteří se po letech potkají a řeknou si, že už je pravá doba to spolu zkusit. To je v podstatě můj a Tomášův příběh.“

Zde můžete mrknout na videoklip:

https://www.youtube.com/watch?v=VxOn_Oen0x8&authuser=0

Text a hudbu k písni „Wifey material“ si Lucia Sosna napsala sama, ujala se také režie klipu. „Představa klipu mi napomáhá v psaní písničky, vidím příběh, cítím atmosféru. Píseň jsem psala z úhlu pohledu, že už trochu vím, kam chci směrovat. Chci mít úspěch v kariéře, ale také chci mít rodinné pevné zázemí.“ Při natáčení klipu k písni „Wifey material“ se Lucia Sosna obrátila na spolupracovníky, se kterými si sedla a mají už nějakou spolupráci za sebou.

„Šaty navrhovala Hanka Mrázová, s tou jsem fotila také editorial pro francouzský magazín, proto jsem ji také znovu oslovila. A Helena Turková mě líčila a česala. Při natáčení jsem byla docela nervózní, ale s výsledkem jsem spokojená a doufám, že se klip bude líbit i fanouškům.“ Lucia Sosna už nosí v hlavě představu dalšího klipu. Nápad se zrodil při její návštěvě Mexika, ponese se v duchu latina a prosluněné nálady. A pozor, do nového klipu hledá pohledného muže!

Zpěvačka Lucia Sosna s ředitelem soutěže Muž roku Davidem Novotným.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.