Harry, utíkej! Meghan ztratila poslední zábrany | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Harry, utíkej! Meghan ztratila poslední zábrany

Harry a Meghan
Harry a Meghan (profimedia.cz)

Meghan Markle (41) ještě více přitvrdila ve svém snažení se za každou cenu zviditelnit. Během oslavy vítězství Harryho klubu v zápase póla v Santa Barbaře dokonce vystoupila na pódium spolu s ostatními hráči, kteří právě zvedali trofej, aniž by tam měla co dělat!

Na Harrym bylo snad poprvé na veřejnosti vidět znechucení. Své ženě věnoval ostré pohledy. V kuloárech se proslýchá, že pár má vážné problémy už ledna. Podle Paula Burrella, který v minulosti pracoval jako komorník zesnulé princezny Diany, Harry od své ženy utíká a možná, že by se rád vrátil i domů. Burrell se také vyjádřil, že s Meghan zatím zůstává jen kvůli dětem. 

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho

Video se připravuje ...

K nedávnému trapasu Meghan se vyjádřila i reportérka, která osudy královské rodiny sleduje Kara Kennedy. „Nemělo to s ní nic společného, je to samozřejmě velmi trapné. Je zřejmé, že zcela zjevně neměla být na pódiu. Nebylo to ani nacvičené,“ řekla Kennedy podle zjištění eXtra.cz moderátorce Sky News a dodala: „Harry tam byl obklopen svými dospívajícími spoluhráči. Tohle opravdu není příležitost pro jejich, respektive její PR.“

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.