Harry a Meghan chystají bombu: Třesk v království | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 24. září 2023

Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata

Harry a Meghan chystají bombu: Třesk v království

Harry a Meghan chystají celovečerní film
Harry a Meghan chystají celovečerní film (Netflix, The Duke and Duchess of Sussex)

Na dokumentárním snímku Harry a Meghan vydělali Sussexové přes dvě miliardy. Stále ale nemají dost. Streamovací platforma Netflix možná brzy uvede další bombu. A půjde se opravdu za hranu. 

Dokument i autobiografická kniha Spare ukázaly mnoho ze zákulisí Buckinghamského paláce, Meghan je i tak s výsledkem nespokojená a chce světu odhalit ještě surovější náhled pod pokličku. Harry je poněkud zdrženlivý, nicméně se proslýchá, že je jen otázkou času, kdy nátlaku své ženy podvolí.

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho

Video se připravuje ...

„V jejich příběhu je spousta nuancí, které dokumentární série a Harryho kniha Spare stále nezahrnuly,“ řekl informátor britskému listu Express a dodal: „Není pochyb o tom, že by za to dostali slušně zaplaceno, což je nesmírně lákavé. Meghan na to opravdu tlačí, zatímco Harry chce postupovat opatrněji. Ale o té myšlence se spolu baví a jejich tým mluví o tom, jakou částku by za práva na jejich příběh po Netflixu chtěli.“

Celovečerní dokumentární film bude ještě ostřeji namířený proti celé královské rodině, ve které už tak panuje svár a je zřejmé, kdo tahá za nitky. Že je Harry pod totální nadvládou Meghan připustil i Král Karel III., který se měl vyjádřit, že by jej přijal zpět, pakliže by se s Meghan rozvedl. I tato varianta koluje v éteru - Harry a Meghan podle posledních zpráv procházejí těžkou krizí...

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.