Vignerová o druhém dítěti? Doufám, že už se to dovyvinulo | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Vignerová o druhém dítěti? Doufám, že už se to dovyvinulo

Vignerová Kolečkovi odpustila, snad naposled
Vignerová Kolečkovi odpustila, snad naposled (archiv Blesku, instagram)

Krátce po rychlé svatbě Anety Vignerové (36) a Petra Kolečka (38) se začalo mluvit, že za ukvapeným sňatkem stojí Anetino druhé těhotenství. To však modelka a maminka Jiříka popřela. Dítě sice v plánu je, nyní si manželé chtějí užít spíš klid po bouřlivém čase, kdy si scénárista nemohl vybrat, zda zůstane s Denisou Nesvačilovou (31), nebo se vrátí k rodině. 

I přestože byly poslední měsíce pro všechny tři extrémně náročné, Aneta se na vše, čím si prošla, nyní dívá s pokorou. Svému muži odpustila a věří, že naposled. „To jsou věci, které se prostě dějí. Pak se stanou různé situace, které to změní. Takhle ten život nějak plyne a my plyneme s ním. Věci se dějí, věci se vyvíjejí a tohle se vyvíjelo tímto způsobem. Doufám, že už se to dovyvinulo,“ okomentovala nedávné turbulence pro eXtra.cz. 

Manželé Kolečko s Vignerovou na přehlídce: První muchlovačka po utajené svatbě

Video se připravuje ...

„Já si myslím, že spousta věcí se může v životě stát, aby to ten vztah posílilo. Záleží v jakém měřítku a jak co člověk dokáže překonat a přejít a my jsme to překonali. Nebo věřím v to. Je to cesta a nikdy nevíme, co se může stát a odehrát. O tom to je, že do toho nevidíme. Je to adrenalin,“ přiznala. 

I v napraveném hříšníkovi Kolečkovi se, zdá se, hnulo svědomí. „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je to nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme,“ cituje scénáristu CNN Prima News.

Vyhublá Aneta Vignerová: Rozchod s Kolečkem jí dal zabrat!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.