Bývalá hvězda Rodinných pout a »VéKáVéček« Klára Jandová: VELKÝ NÁVRAT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Bývalá hvězda Rodinných pout a »VéKáVéček« Klára Jandová: VELKÝ NÁVRAT!

Šarm a úsměv holčičky jí zůstal. Pořád je to Eva z Rodinných pout.
Šarm a úsměv holčičky jí zůstal. Pořád je to Eva z Rodinných pout. (Foto Aha! – David Kundrát, Jan Tůma, TV Prima, ara)

Po téměř 10 letech se na divadelní prkna vrací herečka Klára Jandová (43). Televizní diváci si ji pamatují jako něžnou Evu ze seriálů Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy. Přestože ji změnilo mateřství, šarm a úsměv holčičky jí zůstaly.

Dříve ji diváci vídali v rolích princezen a její hlas často slýchali z filmů i reklam. Poté se po ní na nějakou dobu jakoby slehla zem. „Na jeviště se vracím tak po deseti letech,“ prozradila Nedělnímu Aha! herečka na zkoušce nové komedie Mnoho povyku pro lajk v Divadle Na Jezerce. „Byla jsem poslední roky hlavně maminka,“ vysvětlila. Zcela se od své milované profese ale neodtrhla nikdy. „I během mateřské jsem občas dabovala a natočila jsem i film s Jurou Šajmovičem,“ připomněla rodinnou komedii Tady hlídáme my z roku 2021.

Petra Špindlerová alias sekretářka Hanka z legendárních Rodinných pout: Ona je můj pravý opak!

Video se připravuje ...

„Nemám ale ty sociální sítě a sdílím je jen střídmě,“ prozradila důvod, proč nebyla dlouho nikde vidět, ani o ní nebylo slyšet. Vzápětí ale se smíchem prohlásila, že jí kolegové z divadla plánují založit Instagram. I ten je ostatně tématem divadelní inscenace, která bude 25. května na Jezerce Klářinou velkou premiérou po mateřské pauze. Hra Mnoho povyku pro lajk je totiž z velké části právě o sociálních sítích, jež často způsobují uživatelům závislost. Uvidíme tedy, jak se s nimi nakonec popasuje sama Klára. Představu má ale jasnou... „Musí se to všechno používat střídmě a účelově. Všeho moc škodí,“ prohlásila Jandová, která propůjčila svůj hlas třeba Rory z proslulého seriálu Gilmorova děvčata..

Půjde do školy

Dcera se Kláře narodila v prosinci 2016. Otcem je hereččin životní partner Denis Černý, který má z předchozího manželství také děti. „Žijeme spolu už pár let. Všichni o sobě víme a vycházíme v pohodě,“ nechala se už dříve slyšet herečka. Teď už její dceru čeká povinná školní docházka, a tak se může vrátit naplno do práce.

Anetu Krejčíkovou trápí chronické onemocnění pleti. Prozradila, jak s tím bojuje

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.