Špindlerová (51) alias Hanička z Rodinných pout: Nahá v písku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Špindlerová (51) alias Hanička z Rodinných pout: Nahá v písku!

Petra Špindlerová
Petra Špindlerová (Profimedia.cz)

Její nejslavnější seriálovou rolí byla šedá myška Hana Ziková v Rodinných poutech. Ve skutečnosti je ale Petra Špindlerová (51) mnohem odvážnější. Dokázala to i nyní, když z archivu vytáhla svůdné retro fotky.

V minulosti totiž herečk zkoušela štěstí také jako modelka. „Moje děti se moc rády hrabou v mých starých fotkách z dob modelingu. Tahle je jednou z nich... Kdysi dávno na Mallorce,“ připsala Petra k černobílému snímku, kde jí to neuvěřitelně sekne. A prozradila také, jak fotka vznikla.

Špindlerová se nahoty nebála.

Petra Špindlerová o kolegyni Denise Nesvačilové: Výkyvy v náladách má každý herec

Video se připravuje ...

„Čtyři hodiny ráno a my čekáme na východ slunce. Písek studí jak... Tenkrát digitál teprve začínal. Tohle je starý dobrý analog,“ doplnila rusovláska. Za snímek se dočkala od fanoušků a kolegů mnoha pochval. „Greta Garbo byla švédská Petra Špindlerová!“ vysekla jí poklonu herecká kolegyně Bára Jánová (34) s odkazem na bývalou švédskou sexbombu, jež prorazila i v Hollywoodu.

Petra Špindlerová pyšně o dětech: Tímhle herečku syn opravdu potěšil!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.