Co má pod uniformou Dancingerová ze Zlaté labutě? Sexy bombarďáky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Co má pod uniformou Dancingerová ze Zlaté labutě? Sexy bombarďáky!

Marta Dancingerová v Zlaté labuti
Marta Dancingerová v Zlaté labuti (TV Nova)

Na sobě slušivé uniformy a sem tam i sexy šatičky v šik prvorepublikovém stylu. A pod nimi? Bombarďáky, za které by se nestyděla ani boubelka Bridget Jonesová. Seriálové prodavačky Marta Dancingerová (31) alias Bára, Simona Lewandowská (23) coby Alena a Beáta Kaňoková (34) v roli Evy odhalily tajemství svého prádélka.

V 70. letech kontrolovali vrátní v televizi soudružkám podprsenky, teď by se měl hereček ve Zlaté labuti režisér před natáčením pro změnu ptát: Text umíte a kalhotky máte? Podle informací deníku Aha! totiž herečky kvůli dobovým kostýmům musí nosit speciální sexy spodní prádlo. Málokdy na sobě mohou mít kvůli tehdejším módním pravidlům kalhoty a nemají kam schovat mikrofon. A tak k dobru přicházejí bombarďáky jak po prababičce.

Kočky kvůli zvukařům

„Kupují se ve zvukařských potřebách. Slouží k tomu, aby mohly být herečky rychleji takzvaně naportované (opatřené mikrofonem, pozn. red). Každá má samozřejmě svoje,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze zákulisí. Muži jsou pochopitelně ušetřeni a svoje trenky či slipy si nechat můžou. „Teoreticky by je muž mít mohl, kdyby měl třeba kilt, ale když má kalhoty, portovací zařízení se do nich snadno schová,“ vysvětlil člověk ze štábu.

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy - 3. díl

Video se připravuje ...

Soutěž krásek

Kamarádky Simona Lewandowská, Beáta Kaňoková a Marta Dancingerová ze svých apartních bombarďáků mají legraci, a tak neváhaly pochlubit se na sociálních sítích pikantním snímkem z dámské šatny. „A cenu Zlaté labutě o nejhezčí spoďáry získávají ty zvukařské,“ vtipkovaly svorně a pózovaly v tělových nohavičkách. U tohohle střihu si pánové na své moc nepřijdou, ale i tak ten pohled stojí za to. Další díl Zlaté labutě sledujte dnes večer na TV Nova od 20.20...

Co se bude dít?

Vyšetřování Martina (Kamila Trnková) znásilnění je na mrtvém bodě. O ztraceného chlapce se stále nikdo nepřihlásil, takže je v prozatímní péči Maurerových. A teď si navíc přišlo gestapo i pro Martina Kantora (Kryštof Bartoš) a nikdo neví proč. Petr (Adam Vacula) na Irenu (Kristýna Ryška) tlačí, aby využila svých kontaktů. On se přece pro rodinu obětoval, na svatbu s Markétou (Bára Bočková) přistoupil, takže má pocit, že teď je řada na Ireně. Navíc je podle něj jediná, kdo dokáže vztahy s Němci uklidnit. Neví totiž, v jak nepříjemné situaci se ona sama nachází. Možná by i ráda pomohla, kdyby jí to nebylo tolik proti srsti. Gruber (Jaroslav Plesl) vysílá jasné signály, že ho zajímá víc jako žena, než jako obchodní partnerka. Emancipovanou Irenu celá situace dokonce dovede až k slzám, což Petra upřímně překvapí.

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.