Zemětřesení ve StarDance: ČT plánuje řadu změn! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Zemětřesení ve StarDance: ČT plánuje řadu změn!

StarDance se letos představí s několika změnami.
StarDance se letos představí s několika změnami. (ČT)

Po dramatickém covidovém ročníku a následné roční pauze se oblíbená taneční soutěž StarDance vrací v plné síle. Tvůrci odhalili jména soutěžících a pro diváky si připravili jednu výraznější změnu.

Dvanáctý ročník už, doufejme, proběhne standardně a bez komplikací, které provázely ročník předchozí kvůli pandemii. Nemoc způsobena covidem zapříčinila, že ze soutěže musely odstoupit dva páry – herečka Simona Babčáková (50) a zpěvák Mirai Navrátil (30). Pravidla soutěže stanovena společností BBC Studios jakožto vlastníkem licence hovořila kvůli dvěma vynechaným večerům obou soutěžících v jejich neprospěch, což výrazně zamíchalo kartami.

Mirai o konci ve StarDance: Mrzelo mě to, cítil jsem, že to nejlepší mám před sebou

Video se připravuje ...

Letos by ale vše mělo proběhnout bez problémů. I tak si tvůrci pro diváky připravili jedno překvapení. Pult porotců opouští Jan Tománek (45), jenž se vrací na taneční parket jako profesionál připravený vést zatím neznámou partnerku. „Honza se opět postaví na parket a bude soutěžit,“ prozradil Blesku zdroj z České televize. Jak informoval server ŽivotvČesku.cz, zveřejněna byla již většina hvězdných jmen, která se mezi sebou poperou o titul krále a královny tanečního parketu.

Tanečník Marek Dědík: Do další StarDance by šel hned, ale už ne na parket!

Video se připravuje ...

Mezi nimi by měli být olympionik Vavřilec Hradílek (36), herec Marek Adamczyk (35) i se svou manželkou, snowboardistkou Evou Adamczykovou (dříve Samkovou, 29), herečka Ivana Chýlková (59), zpěvák Richard Krajčo (45), herečka Jitka Smutná (70) či moderátorka Iva Kubelková (45). Mezi oslovenými má být i moderátor ČT Vladimír Kořen (49) a herečka Vanda Hybnerová (54). Zatím to vypadá na velmi zajímavou partu, kterou by mělo doplnit ještě poslední jméno do finální desítky.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.