Nová řada StarDance: Sladké povoleno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

Nová řada StarDance: Sladké povoleno!

StarDance zná své účastníky pro 12. řadu!
StarDance zná své účastníky pro 12. řadu! (Koňaříková/ČT)

Na StarDance se mnozí těší nejen kvůli tanci. Během soutěže je totiž dovoleno bezuzdné hodování, v zákulisí se podávají dorty, koláče i klobásky! Účinkující i moderátoři si navzájem podstrojují a letos mají obzvlášť dobrý důvod k radosti – jedním ze soutěžících bude cukrář!

Trénovat se začne v červnu, přímé přenosy poběží od října. Kuchař už tu byl, Ital Emanuel Ridi, ale cukrář ještě ne. Letos na taneční parket naskočí Josef Maršálek (41), známý z pořadu Peče celá země, a čeká se, že sladké v zákulisí tak nebude chybět. „Už o tom proběhla konverzace v pánské šatně. Já jsem na to odpověděl nejistě a kolegové se na mě podívali tak, že bych si jistý měl být. Tak jsem se opravil a o všechny lahůdky se samozřejmě postarám,“ smál se cukrář.

Josef Maršálek o StarDance: Nejdřív ho museli opít!

Video se připravuje ...

Kuchařinka Tereza

Nebude to mít snadné, ti, co prošli více řadami, tvrdí, že laťka je opravdu vysoko. „A s každou řadou se posunuje. Ještě na žádné řadě se tak moc nejedlo, jako na té poslední. Tereza Černochová vařila naprosto senzačně,“ prozradil moderátor Marek Eben. „Přinesla si s sebou i hrnce a plotýnku, vznikla tam celá kuchyňka,“ doplňovala ho jeho kolegyně Tereza Kostková.

Romské a thajské dobroty

Nemusí to být ale jenom soutěžící, kdo se stará o stravu, často jsou to jejich rodiny. Třeba Hana Gregorová vařila, když na parketu plul její syn Ondřej Gregor Brzobohatý, a prý skvěle. „A když vypadla Monika Bagárová, byli jsme všichni zoufalí. Vařili nám její romští prarodiče, a to byly naprosto famózní chody,“ líčil se zjevnou chutí Eben. „Nebo když soutěžil krasobruslař Tomáš Verner, ten má thajskou tchyni. To byly výjimečné delikatesy!“

David Prachař o StarDance: Po nabídce dostal křeč!

Video se připravuje ...

To, že tréninky i přenosy jsou fyzicky velmi náročné, je výhoda, alespoň co se jídelníčku týká. „Je to jediný období, kdy si můžete dát fakt všecko, v každým věku. Jediný čas, kdy můžete jíst nonstop,“ zakončila to Tereza.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.