Opilá žena 21krát za den volala policii a záchranářům: Máte rádi bílé maso?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Opilá žena 21krát za den volala policii a záchranářům: Máte rádi bílé maso?!

Za otravování operátorů tísňové linky ženě hrozí tučná pokuta, v případě opakovaných úmyslných prohřešků vám může operátor tísňová volání zablokovat.
Za otravování operátorů tísňové linky ženě hrozí tučná pokuta, v případě opakovaných úmyslných prohřešků vám může operátor tísňová volání zablokovat. (Ilustrační foto ara)

Draho přijde opilecká kratochvíle ženu (41) z Otrokovic. Neustále volala na tísňové linky, během jediného dne vytočila šestkrát záchranku a patnáctkrát policii. Vyptávala se třeba, zda mají strážci zákona rádi bílé maso. Skončila na záchytce.

Namol opilá žena si krátila čas obtěžováním operátorů tísňové linky minulý týden. „Například potřebovala policistům sdělit, kolik peněz ji stál pohřeb, nebo ji zajímalo, zda mají policisté rádi bílé maso. Po upozornění operačního důstojníka, že se v těchto případech nejedná o tísňové volání, se většinou žena stala agresivní a útočila na policisty různými vulgarismy,“ řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Když ani to násosku neodradilo, vyrazila za ní hlídka. Mám vše zlomené Po jejím příjezdu začala tvrdit, že vaří polévku a má zlomené všechny končetiny. „Na první pohled zraněná nebyla, nicméně policisté tušili, že je v 15 hodin odpoledne silně pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška u ní ukázala hodnotu 2,46 promile,“ uvedla Kozumplíková. Po vyloučení zranění i přivolaným lékařem skončila báchorkářka na záchytce. A k tomu jí hrozí pokuta až 200 tisíc korun! Příště si snad rozmyslí blokovat tísňové linky...

Víte, že...

...až 75 % procent hovorů na tísňové linky patří mezi tzv. zlomyslné volání? Nejčastěji jde o omyly, dotazy a stížnosti na zbytečnosti, náhodné zmáčknutí tlačítek v kapse, obtěžující hovory dětí nebo lidí pod vlivem alkoholu či návykových látek.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.