Kaiser vydusil moderátory Snídaně: Tekl nám studený pot po zádech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. března 2023

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Kaiser vydusil moderátory Snídaně: Tekl nám studený pot po zádech

Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda
Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda (TV Nova, archiv Blesku)

Moderátor Pavel Svoboda (53) moderuje pořad Snídaně s Novou už neskutečných 29 let. Byl u jejího vzniku a jeho první televizní partnerka byla tehdy Lucie Výborná (53). Právě s ní před lety zpovídal baviče Oldřicha Kaisera (67), který je oba pořádně vydusil.

Za ta léta má Svoboda historek z natáčení nespočet, ale tahle se mu do paměti vryla nejvíc. „Mám jednu slavnou historku, kdy nám přišel do studia herec Olda Kaiser. Bylo to ještě v počátcích vysílání, s kolegyní Lucií Výbornou. On přišel a mlčel. Přesto, že jsme mu otázky dali předem,“ začal s vyprávěním Pavel pro web Lifee.cz.

„Zkoušeli jsme ho rozmluvit. On nebyl ve špatném rozmaru nebo mu nebylo dobře. Prostě si nás mladé vychutnal a po chvíli se rozpovídal. Zkrátka jeho styl. Tekl nám studený pot po zádech, to je pravda,“ tvrdí dnes už se smíchem moderátor.

Na otázku, zda z toho byl po vysílání průšvih, odpověděl jasně. „Nebyl. Zaprvé to nebyla naše vina. A všichni veteráni ve štábu na to dodnes vzpomínají, jak nás tehdy vydusil,“ dodal Svoboda. Ten aktuálně moderuje Víkendovou Snídani po boku moderátorky Miluše Bittnerové (45).



Přečtěte si
Jana Nováková
16. 3. 2023 • 10:29

Souhlasím.Je to pořad na dvě věci.Není to ani vtipný,ani poučný takže na nic. Svobodu by měli nahradit nějakým mladým fešákem ať je alespoň na co koukat a Bittnerová???Ta není ani herečka ani moderátorka,ale pořád se vysmívající tvor.Ta kdyby neměla ty svoje čvančary,tak o ní žádnej zájem nebude.Jí stačí rozepnout pár knoflíčků a mužský plémě je paf.

Jana Srbova
15. 3. 2023 • 17:16

Nechte je být každý hltá co se kde děje. A snidane víkendová je úplně trapná jak se tam všichni afektovaně smějí. A v týdnu je to taky průser ty dva hosani se tam vůbec nehodí neumějí mluvit. Už je to okoukany. Za takový hrůzy je platíte. Taky by se mi líbilo kecat kraviny v tv, ale takhle se ztrapnovat no možná za ty prachyno nevím. Už to chce změnu. Jste trapný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.