Modelka Diana Kobzanová: Tajný porod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. června 2023

Svátek slaví Medard, zítra Stanislava

Modelka Diana Kobzanová: Tajný porod!

S partnerem hokejistou Michaelem Frolíkem
S partnerem hokejistou Michaelem Frolíkem (Instagram)

﷯Modelce Dianě Kobzanové (40) se narodila dcerka Nelly. S hokejistou Michaelem Frolíkem (35) už mají holčičky Ellu (8) a Lily (4). Těhotenství a porod se manželům tentokrát podařilo dokonale utajit.

Zatímco prvorozená Ella přišla na svět v Kanadě, kde Frolík hrál za tým Montreal Canadiens, druhorozená Lily se narodila ve slunné Floridě. „V Kanadě se čeká hrozně dlouho na rodný list a pas poté, co se dítě narodí. Museli bychom se zdržet v Kanadě delší dobu a nemohli utéct ze závějí sněhu,“ vysvětlila tehdy fanouškům Diana. V roce 2021 se modelka s hokejistou rozhodli opustit Kanadu a vrátit se zpět do Evropy.

Sotva porodila, už se chystá do práce: Jitka Boho nechce spoléhat jen na influencerství

Video se připravuje ...

Rodina strávila rok ve Švýcarsku a od loňského roku opět žijí v České republice. V červenci 2022 podepsal hokejista kontrakt s klubem Bílí tygři Liberec. Jinak hrával v NHL – prošel Floridou, Chicagem, Winnipegem, Calgary, Buffalem i Montrealem. Dlouhonohá blondýnka se v roce 2001 stala Miss ČR a o dva roky později za pět milionů korun pózovala pro pornografický časopis Leo. V posledních letech se Diana soustředila především na svou rodinu a nebylo o ní moc slyšet. Poslední příspěvek z jejího Instragramu je z ledna 2020.

Martina Pártlová pro časopis Maminka - Nejsem režimová máma

Video se připravuje ...Přečtěte si
Martin Tesařík
12. 3. 2023 • 05:59

Další holka ten Frolík kluka mít nebude -)

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.