Překvapivá slova Jasminy k Rytmusovi: Já s tebou nechci žít... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Překvapivá slova Jasminy k Rytmusovi: Já s tebou nechci žít...

Rytmus a Jasmina v Dubaji
Rytmus a Jasmina v Dubaji (Instagram)

Oba mají za sebou nepovedené vztahy, ale i díky nim se mohli nakonec dát dohromady a poznat opravdové štěstí. Přestože moderátorce Jasmině Alagič (33) a rapperovi Patrikovi Vrbovskému (46) ze začátku málokdo dával šance, dnes už o jejich lásce nikdo nepochybuje.

Čím víc svou lásku oslavovali, tím více byla veřejnost skeptická a většina lidí si myslela, že velká slova i gesta jsou jen známkou toho, jak povrchní vztah slovenské moderátorky a rappera je. Jaké překvapení muselo pro mnohé být, že láska, kterou si dává dvojice dodnes najevo, je v jejich případě skutečná a upřímná.

Patrik "Rytmus" Vrbovský na svatbě Vémoly: Co je v manželství nejdůležitější?

Video se připravuje ...

„Moment, na který jsem čekal celý život,“ napsal před časem Patrik Rytmus Vrbovský k jedné ze svatebních fotografií. A o lásku s velkým L jde dodnes. Jinak to ani manželé neumí a na způsobu, kterým si vzájemně své city vyjadřují, nechtějí nic měnit.

„Víte, co je podle mě největší chyba u lidí? Že časem přestanou dělat všechny ty krásné věci jako na začátku. Že dovolí 'prvotnímu ohni' zhasnout,“ cituje moderátorku slovenský web Šarm. Zatímco nemalému množství lidí vztah postupem času zevšední, Jasmina by toto ve svém manželství nikdy nedopustila, a právě proto apeluje na své příznivce, aby nebrali vše jako samozřejmost a uměli si v páru i po několikaletém vztahu dávat najevo své city.

Dara Rolins už je v rodině Pavla Nedvěda! Jak ji přijaly jeho děti?

Video se připravuje ...

„Nepřestaňme si dokazovat lásku a mluvit o ní, protože potom to začne být pouze zvyk, stereotyp rovná se nuda,“ myslí si Alagič, která chce mít ve svém partnerovi jistotu po celý zbytek života. A najevo to dává velmi ostře! Tato slova by si měl Rytmus obzvlášť vrýt do paměti. „Pokud pro mě nechceš zemřít, já s tebou nechci žít – a naopak,“ konstatovala jasně Jasmina Alagič.Přečtěte si
Greta
26. 2. 2023 • 10:56

Autoři opět zabodovali a zblbli národ, to je umění? 👎🏿

Simona Obrdlíková
25. 2. 2023 • 18:20

Jak jinak, než že titulek je absolutně zavádějící....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.