Hanzlík slaví 75. narozeniny: Na párty pozval i Brodskou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. února 2024

Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr

Hanzlík slaví 75. narozeniny: Na párty pozval i Brodskou!

Hanzlíka by potěšilo, kdyby Tereza přišla.
Hanzlíka by potěšilo, kdyby Tereza přišla. (Foto ara)

Velký den pro Jaromíra Hanzlíka je tady! Herec totiž dnes slaví 75. narozeniny a doma rozhodně sedět nebude. Večer ho čeká velká oslava s kamarády. Párty svolal do centra Prahy už před několika dny.

„Jdu na Jaromírovy narozeniny. Těším se na ně,“ svěřil Aha! režisér Viktor Polesný (74), který k Hanzlíkovu jubileu natočil celovečerní dokument. Ten o minulém víkendu odvysílala Česká televize. „Teď jsme si od natáčení jen volali, uvidíme se na jeho narozeninách po delším čase,“ dodal.

7 pádů Honzy Dědka: Jakou školu života dostal Hanzlík od Miloše Kopeckého?

Video se připravuje ...

Legendární herec na oslavu pozval podle informací Aha! také osudovou ženu svého života Terezu Brodskou (54). „Jaromír věří, že dorazí,“ řekl nám zdroj z hercova okolí. Dcera Hanzlíkovy bývalé partnerky Jany Brejchové (83) s ním totiž veřejně mnoho let válčila. Vyčítala mu, jak se k ní v době její puberty choval. Během natáčení dokumentu o Hanzlíkovi se ale tihle dva usmířili. Jestli Tereza na dnešní oslavu přijde, zatím není jasné.

Tereza Brodská mluví o své knize Moje máma Jana Brejchová

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.