Ztracený štěstím bez sebe! Radost z operace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Ztracený štěstím bez sebe! Radost z brzké operace

Marek Ztracený pomohl malému Adámkovi
Marek Ztracený pomohl malému Adámkovi (Instagram)

Kdo sleduje zpěváka Marka Ztraceného (37), tomu neuniklo, že šířil příběh malého Adámka, jehož rodiče se přes sbírku Donio snažili vybrat přes dva miliony korun na komplikovanou operaci. Mise je u zdárného konce! I díky Markově propagací se částku podařilo vybrat.

„Dokázali jsme to ! Až z toho mám slzy na krajíčku! Bylo nás přes 3500 dárců, kteří dali dohromady 2 200 000 Kč. 3500 lidí je třeba, jako jedno celé město. Nebo třeba dvě Železné Rudy. Ne prostě ne. Ještě to na tom světě není tak ztracený. Adámku, tak hodně štěstí a pošli z té Ameriky čumkartu,“ radoval se Ztracený na sociálních sítích. Pro malého kloučka, který na svět přišel s vrozenou anomálií - nevyvinutým zvukovodem, se vybraly 2 205 850 Kč. 

Opět zlatý Marek Ztracený: Jaké měl pocit po obhájení Slavíka?

Video se připravuje ...

Nyní nic nebrání operaci, rodiče už mají dokonce potvrzený termín. Podle vyjádření Adamovi maminky zákrok podstoupí 7. března. Rodina Adámka cítí vůči zpěvákovi závazek, pod příspěvkem mu vyjádřili slova díků. „Jako strejda Adámka jsem neskutečně šťastný, že se nám to všechno povedlo! Bez vás, Marku, bychom to nedali! Moc vám děkuji za naději! Jste frajer!“

Blesk Podcast: Kuchař Roman Staša prozradil, proč Marek Ztracený končí

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.