Zabila Pamela Anderson chůvu? Snažila jsem se ji bodnout do srdce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zabila Andersonová chůvu? Snažila jsem se ji bodnout do srdce

Pamela v rozhovoru pro CBS Sunday Morning
Pamela v rozhovoru pro CBS Sunday Morning (profimedia.cz)

Život se se slavnou C. J. Parkerovou z Pobřežní hlídky rozhodně nemazlil. Mnohé události, které by nejraději vymazala z paměti, se více či méně podepsaly na její psychice. Nakonec ale vždy dokázala vstát a jít dál. Nyní se rozhodla se svými ranami vyjít na veřejnost a konečně sama za sebe odhalit několikrát narušené soukromí. Pohádkové vyprávění v jejím dokumentu nečekejte. Tahle dáma si prošla lecčím…

Skandály se s Pamelou Andersonovou (55) táhnou již od dob její největší slávy. V dokumentu s názvem Pamela: A Love Story! však nebyly opomenuty ani klíčové momenty z jejího dětství. Světoznámou plavovlásku totiž osud zkoušel již v útlém věku. Tehdy ji měla mít pod ochrannými křídly chůva, která Pamele měla být nablízku vždy, když rodiče nebyli tolik k dispozici.

Trailer k novému dokumentu z dílny Netflixu Pamela, a love story

Video se připravuje ...

Zatímco oni si mysleli, že našli ideálního člověka na hlídání své dcery, realita byla zcela jinde. „Měla jsem chůvu, o které si rodiče mysleli, že je skvělá, protože mi pořád nosila dárky. Ale ona mě obtěžovala,“ šokuje Andersonová, která se rozhodla sdílet holou pravdu, i když je velmi znepokojující.

„Byly to tři nebo čtyři roky obtěžování. Vždycky mi říkala, abych to neprozradila rodičům. Chtěla jsem před ní ochránit bratra. Pokusila jsem se ji zabít. Snažila jsem se ji bodnout do srdce lízátkem ve tvaru pera,“ vzpomíná na traumatické chvíle svého dětství. Protože se nemohla bránit, vyřkla alespoň ostrá slova, která však měla nečekaně velkou váhu.

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka

Video se připravuje ...

„Pak jsem jí řekla, že si přeju, aby zemřela, a ona druhý den skutečně přišla o život při autonehodě. Takže jsem si myslela, že jsem ji zabila svými magickými schopnosti a nikomu jsem to nemohla říct,“ prozradila Pamela, jak napsal server Super.cz. Po dlouhá léta herečka sobě dávala za vinu smrt své chůvy. Zpracovat veškeré okolnosti pro ni nebylo vůbec lehké. Osud si zkrátka s lidmi umí hrát, slavné tváře nevyjímaje...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.