Lily James o natáčení seriálu o Pamele Anderson: Falešná prsa... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Lily James o natáčení seriálu o Pamele Anderson: Falešná prsa...

Lily a Pam si jsou podobné jako vejce vejci.
Lily a Pam si jsou podobné jako vejce vejci. (Foto Profimedia.cz, Hulu)

Ukázali všechno, a přece vlastně nic! Šokující obrázky plné nahoty z úvodních epizod nového seriálu Pam & Tommy, který mapuje skandální manželství herečky Pamely Andersonové (54) a bubeníka Tommyho Lee (59), jsou ve skutečnosti plné silikonových atrap!

„Měla jsem kupu make-upu, falešný nos, bradu, upravené vlasy a nasazovací umělá prsa!“ propálila herečka Lily James (32), jak probíhala její proměna na sexbombu devadesátek. Kvůli úpravám denně trávila v maskérně čtyři hodiny! „Atrapy prsou vypadaly neuvěřitelně, jen mi kvůli vedru pořád sklouzávaly,“ odhalila. „Proto jsem je nenosila pořád, občas jsme podváděli a s pomocí oblečení jsme jen vytvářeli dojem, že jsou moje vlastní prsa větší.“

Nové díly seriálu Sex ve městě: jak probíhalo natáčení?

Video se připravuje ...

Dva penisy

Aby toho nebylo málo, umělou protézu dostal i Sebastian Stan – atrapu penisu nosil na svém vlastním přirození, a to z důvodu, aby se jeho chlouba co nejvíc podobala té, kterou na skandálním videu domácího sexu Tommy obšťastňoval svou manželku...

Víte že...

...Pamela a Tommy se s firmou, která ukradené domácí video prodávala, soudili. A ačkoli se kazet s jejich domácím sexem prodalo za dvě miliardy korun, jim přiškli odškodné jen 32 milionů korun!

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.