Nátlak na Vášáryovou? Jde o pozůstatky po Lasicovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Nátlak na Vášáryovou? Jde o pozůstatky po Lasicovi

Milan Lasica a Magda Vášáryová
Milan Lasica a Magda Vášáryová (archiv Blesku)

Společný byt, ve kterém žili Magda Vášáryová (74) a Milan Lasica (†81), ne a ne najít svého kupce. Bývalá slovenská diplomatka sice slevila z nároků na kupní cenu, nicméně pro trh s lukativními nemovitostmi nyní nejsou příznivé podmínky. Rýsuje se tu ale i jiná možnost, jak nemovitost využít. 

Příznivci Milana Lasici mají jasno. V domě, kde manželé žili, by se mělo vybudovat muzeum na jeho počet, nebo rovnou muzeum celé dvojice komiků Lasica - Satinský. S tímto nápadem apeluje na Vášáryovou čím dál tím více lidí. 

Poslední poklona Milana Lasicy (†81): Video z posledních vteřin před smrtí

Video se připravuje ...

Vdova má však jasnou odpověď: „Určitě ne, to je normální obytný dům, to se tam nedá udělat,“ vzkázala přes Nový čas. Podle deníku se jí ale záměr vybudovat vzpomínkové muzeum zamlouvá.

„Existují jisté tlaky z různých stran, aby někde vzniklo takové muzeum. Nejen Lasicovo, ale muzeum L + S (Lasica, Satinský) s typem humoru, který dělali oni dva. Mně se ta idea moc líbí, snad se uskuteční, ale ne v normálním obytném domě, to by nikdo nepovolil," vysvětlila. 

Zemřel Milan Lasica (†81): Odešel přímo na jevišti během děkovačky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.