Krainová míří do Bohnic? V křeči a celá mastná v zeleném hábitu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Krainová míří do Bohnic? V křeči a celá mastná v zeleném hábitu

Simona Krainová
Simona Krainová  (Instagram)

Úspěšná žena, která žije život snů a jako bonus se může pyšnit dokonalou postavou. Tak nejspíš většina z nás vnímá modelku Simonu Krainovou (49). Málokdo však ví, že si nedávno prošla těžkým životním obdobím. Její tělo vypovědělo službu a nebavilo ji nic, co ji kdysi naplňovalo.

Na jejím instagramovém profilu se to hemží krásnými fotkami a její život se zdá být zalitý sluncem. V realitě je ale Simona taky jenom člověk, který občas už jednoduše nemůže. Přiznala, že před pár měsíci byla na pokraji zhroucení. „Pracovala jsem, do toho jsem měla děti a všechno jsem se snažila zvládat na 100 %. To nejde úplně skloubit, a tak jsem spala třeba jen čtyři hodiny denně, abych všechno stihla," svěřila se modelka pro eXtra.cz. „Najednou toho bylo tolik, že to nakonec všechno spadlo a řekla jsem si, že už nemám na nic chuť, měla jsem nakročeno ke zhroucení," dodala kráska, kterou nakonec zachránila ajuverda.

Sestra Krainové Yvonna Maléřová: Na stará kolena modelkou!

Video se připravuje ...

Společně s manželem Karlem Vágnerem mladším odjela na měsíc na Srí Lanku, kde podstoupila očistnou kúru. „Přijela jsem tam zrychlená a v křeči, v nervech z diskomfortu, ale pak jsem viděla tu transformaci mě samotné, takové sebeuvědomění, že po několika dnech, co jsem tam běhala a ležela v tom zeleném hábitu celá mastná, ale šťastná, jsem si uvědomila, že nic nepotřebuju," přiznala Krainová. Je šťastná, že do toho šla a dokázala ve svém těle i duši najít znovu klid a mír.

Simona Krainová má jasno o oslavě 50! Mejdan v Karibiku a tajný dárek

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
1. 2. 2023 • 22:15

Já tomu asi nerozumím, ale vypadat jako Krainová, vyhublá, kostnatá a šlachovitá, ta už v Bohnicích měla být dávno! Z dětí ona vychová zvrhlíky! Chuděry děti!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.