Eva Herzigová hvězdou na Týdnu módy v Paříži: Uctila nebožíka Muglera (†73)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Eva Herzigová hvězdou na Týdnu módy v Paříži: Uctila nebožíka Muglera (†73)!

Eva Herzigová
Eva Herzigová (Profimedia)

Pařížský týden módy symbolicky ukončila přehlídka velikána Thierryho Muglera, který právě před rokem zemřel ve věku 73 let. A není se co divit, že tento módní dům si jako jednu z modelek zvolil pro tak prestižní akci Evu Herzigovou (49), ženu, která ve své době předváděla jeho nejlepší kreace.

Litvínovská rodačka se na módním molu naposledy ukázala loni v létě na pařížské přehlídce Schiaparelli. Přehlídky ale často vymetá jako čestný host s místem v první řadě, bývá hvězdou charitativních akcí či filmových festivalů. Většina modelek se trápí, co se bude dít, až zestárnou.

Slavné české modelky, které dobyly svět

Video se připravuje ...

Eva je však důkazem, že vyšší věk rozhodně neznamená konec kariéry. Ačkoliv modelce v březnu už 50 let, stále strčí do kapsy mnohem mladší modelky. A pro avantgardní, architektonický, hyperženský a divadelní přístup k haute couture Thierryho Muglera se hodí jako žádná jiná.

Nejznámější česká plus size modelka Natálie Debnárová: Lásku našla v Kanadě!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.