Tichá válka Babišové a Pavlové: POLICIE V AKCI | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Tichá válka Babišové a Pavlové: POLICIE V AKCI

Kdo vystřídá na Hradě Ivanu Zemanovou?
Kdo vystřídá na Hradě Ivanu Zemanovou? (Profimedia)

Během prezidentských voleb nejsou na očích jen kandidáti Andrej Babiš (68) a Petr Pavel (61), ale i jejich manželky Monika Babišová (48) a Eva Pavlová (58). Již tuto sobotu se jedna z nich stane první dámou. Která z dam by mohla republiku lépe reprezentovat co se týče módy?

První dáma také reprezentuje zemi, je proto důležité klást i důraz na volbu vhodného stylu. Jak si stojí rivalky z pohledu módní policie?

Vzkaz voličům Eva Pavlová

Video se připravuje ...

Obě dámy sází na elegantní styl, Eva Pavlová se však narozdíl od Moniky drží střídmosti. Na završení 1. kola prezidentských voleb oblékla černé kalhoty ke kotníkům, světle modrou košili a hedvábný šátek. Celek působil v každém případě elegantně, nicméně košile, která není zastrčená do kalhot, je dávno pasé. Příjemně překvapila ale pastelově růžovým kabátem, který celý outfit rozzářil.

Monika Babišová je svým smyslem pro módu proslulá, výrazných barev a dominantních detailů se nebojí. Někdy je jich ale moc dohromady.  Obvykle umí svoje luxusní kousky perfektně zkombinovat, na tiskové konferenci po vyhlášení výsledků 1. kola prezidentských voleb se ale ukázalo, že méně je někdy více. Monika oblékla sytě růžovou halenku s vázáním u krku. Tu si zastrčila do černých kalhot a outfit doplnila luxusními lodičkami se zlatou sponou. Škoda jen, že elegantní kalhoty ozvláštnila ještě řetízkovým páskem. Ten už byl zbytečný...

Babišová popřála manželovi do 2. kola. Jsem na blondýnky, reagoval Babiš na údajné kompro a útočil na Pavla

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jozef Baumgartner
25. 1. 2023 • 16:16

Vyserte sa na voby Zeman by mal vymenovať Babyša za prezidenta. Inak zostanete len krajina vyťažená na ludské orgány. Kosovo je vykradnuté, Ukrejinci nakazení a u Vás po zablokvaní liekov , budete o rok na prvom mieste. Gratulujeme !!!"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.