Nestárnoucí Carmen Mayerová: Půvab i bez šminek | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. února 2023

Svátek slaví Veronika, zítra Milada

Nestárnoucí Carmen Mayerová: Půvab i bez šminek

Carmen Mayerová
Carmen Mayerová (Foto Aha! – Renata Matějková, Robert Klejch)

Žádné šminky! Carmen Mayerová (78) se v nováckém seriálu Jedna rodina předvedla bez make-upu, řasenky a rtěnky. „Chystala jsem se při té scéně do postele, tak jak jinak?“ reagovala herečka s úsměvem na dotaz, zda jí to nevadilo.

Carmen, která má španělsko-německé předky, patřila vždy mezi naše nejkrásnější herečky. Stárne s grácií a ani si nebarví vlasy. Vypadá dva roky před osmdesátkou báječně. „Čas nezmůže žádné líčidlo,“ říká manželka herce Petra Kostky (84) s nadhledem. Loni oslavili v plné síle zlatou svatbu. „Podařilo se nám všechna mračna rozfoukat a rozhodně bylo víc slunce než bouřek,“ řekla o tom Carmen, celým jménem Maria de Monte Carmen Carin Martorell Mir Mayerová de Kostka.

Carmen Mayerová o Aleně Vránové (90): Vím jistě, že na jeviště už se nevrátí

Video se připravuje ...

V seriálu Jedna rodina představuje movitou hraběnku Lýdii, která je upoutaná na invalidní vozík a žije v domě s pečovatelskou službou. Stará se o ni Zuzana Vejvodová (42) neboli Klára. Exmanželka Karla (Tomáše Jeřábka, 48), s nímž má dceru Elišku a syna Johana, zůstala jako jediná z celé party single a ještě stále svému bývalému neodpustila, že ji opustil a odešel za svou novou ženou Petrou (Terezou Kostkovou, 46).

Carmen Mayerová přiznala kolaps v divadle! Jak je na tom teď?

Video se připravuje ...

S Terezou, ale bez ní

Se svou dcerou Terezou Kostkovou (46) sice Carmen hraje v jednom seriálu, ale nesetkají se. Nemají totiž společné scény.Přečtěte si
jan jiran
25. 1. 2023 • 04:19

před 60 léty jsem ji miloval a chodil za ní

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.